This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • Kod Na Kredyt Orange

    Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
    i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

    Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

  • Przelew do 5 godzin
  • Najniższe oprocentowania
  • Wszystko przez internet
  • Pożyczka bez BIK
  • Wystaczy dowód osobisty
  • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Jak zapowiedziała Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska, poza plastikowym dokumentem będziemy mieć możliwość wgrania e-dowodu na...

Prześlij komentarz Na umowy i regulaminy operatorów telefonii komórkowej patrzę za pomocą lupy. Od momentu, gdy smartfony zaczęły się rozwijać, a wraz z nimi internetowa transmisja danych, operatorzy rozszerzyli zakres oferowanych przez siebie usług. Obecnie u każdego z operatorów możemy mieć nielimitowane połączenia i smsy do wszystkich sieci w cenie grubo poniżej 100 zł za miesiąc. Powoli dochodzimy do momentu, w którym dostawcy usług mobilnych zaczną rywalizować o klienta nie ceną oferty, a dodatkowymi możliwościami dostępnymi przy podpisaniu umowy. W najbliższym czasie spodziewam się zatem wysypu usług dodatkowych w reklamach T-Mobile, Plus, Play czy też Orange. A tymczasem spójrzcie na te, które już teraz są dostępne, a o których mogliście wcześniej nie słyszeć. T-Mobile - My Wallet Zdarzyło Ci się kiedyś wyjść z domu i zapomnieć zabrać portfel? Usługa MyWallet pozwala na dokonywanie płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu. W planach jest dodanie możliwości płacenia za bilety komunikacji miejskiej, wydarzenia sportowe czy kulturowe. Aby aktywować usługę MyWallet musisz mieć telefon z NFC Near Field Communication- komunikacja bliskiego zasięgu , kartę SIM NFC MyWallet dostępną w salonach T-Mobile i konto w jednym z banków T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank, eurobank, Raiffeisen Polbank, mBank, Getin Bank i Noble Bank. Usługa dostępna jest tylko dla osób, które podpisały umowę abonamentową lub mix w T-Mobile. Usługa obecnie jest darmowa i pozostanie taka do 29 października 2014 roku, potem opłata wyniesie 2zł miesięcznie. Po aktywacji otrzymasz sms z linkiem do pobrania aplikacji, w której w prosty sposób można dodać kartę płatniczą. Aplikacja może działać w tle, więc wszelkie płatności odbywają się bez zbędnych opóźnień. O czym należy pamiętać? Transmisja danych musi być aktywna, żebyśmy mogli dokonać płatności, więc najlepiej jest mieć aktywny pakiet internetowy. Wymiana karty sim na SIM NFC MyWallet jest bezpłatna przy podpisywaniu nowej umowy lub przedłużaniu obecnej. Jeżeli aktywujesz usługę w trakcie trwania kontraktu, za wymianę karty sim naliczana jest opłata zgodna z cennikiem Twojej oferty.