This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Szybsza Spłata Kredytu

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Kredyt gotówkowy charakteryzuje koszt wyższy od innych rodzajów kredytów, jak np. Aktualnie jego maksymalne oprocentowanie...

Na tej podstawie dokonywane jest rozliczenie i zwrot opłaconej, a niewykorzystanej części opłaty ubezpieczeniowej proporcjonalnie do okresu trwania ochrony - tłumaczy Wojciech Sury. Cały szereg wątpliwości w działaniu Getin Banku, dostrzega Izabela Dąbrowska - Antoniak z Federacji Konsumentów: - Wszelkie opłaty, częstotliwość ich naliczania, określenie jakie czynności może podjąć bank czy wierzyciel, powinny wynikać z umowy. Warto pamiętać, że działania banków i firm windykacyjnych nie mogą być niezgodne z prawem. Dzwonienie w soboty i niedziele, nękanie częstymi telefonami, rozpytywanie sąsiadów czy pracodawcy może zostać uznane za niedozwoloną praktykę rynkową. Pobieranie wygórowanych opłat windykacyjnych za wysłanie wezwania do zapłaty smsem, elektronicznie, pisemnie czy telefonicznie sięgających 20 — 70 zł, bez odzwierciedlenia rzeczywistych kosztów jakie ponosi w związku z tymi czynnościami wierzyciel, może być uznane za dodatkową karę umowną. W naszym systemie prawnym od zobowiązań finansowych nie można stosować kar umownych. W rejestrze niedozwolonych postanowień umownych prowadzonym przez Prezesa UOKiK znajdują się już zakwestionowane postanowienia umów dotyczące tzw. Warto o tym wiedzieć i kwestionować naliczenie tych opłat. O nieuczciwych działaniach banków i firm windykacyjnych należy też informować UOKiK, który może w przypadku stwierdzenia naruszenia zbiorowych interesów konsumentów, nałożyć na bank czy firmę windykacyjna karę finansową. Należy także pamiętać, że jeżeli działania pracownika windykacyjnego polegają na zastraszaniu czy przemocy fizycznej jak i psychicznej, należy bezwzględnie zawiadamiać o tym policję lub prokuraturę - twierdzi Izabela Dąbrowska — AntoniakNa koniec krótka refleksja, którą chciałabym się podzielić nie tylko z Getin Bankiem. Szanowni państwo zwracam się do wszystkich banków detalicznych w Polsce : przy obsłudze zwykłych ludzi przydaje się odrobina wiedzy o elementarnych zasadach współżycia społecznego i dobrych praktykach, które nakładają na bank nie tylko prawo do uczciwego zarabiania pieniędzy ale też obowiązek szanowania klientów. Referendum w sprawie Brexitu już w czwartek. Jaki wpływ ewentualne wyjście Wielkiej Brytanii z UE miałoby na Polskę i Unię Europejską? I czy byłby korzystny dla brytyjskiej gospodarki? O tym mówi w rozmowie z wGospodarce. W ostatnich latach w Berlinie mamy najlepszy klimat do budowania trwałego partnerstwa z Niemcami, Angela Merkel to najbardziej propolski kanclerz w powojennej historii — uważa ekspert Tomasz F. Polska razem z Niemcami ma szansę odegrać rolę współkreatora polityki UE - dodał.