This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Cesja Kredytu Hipotecznego

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Gdy nadejdzie ten piękny dzień i przekażemy do banku dyspozycję całkowitej spłaty kredytu, pamiętajmy o...

Mam dobre warunki w umowie, mimo że kredyt w CHF. Kwota do spłaty to ok 80. Zabezpieczeniem jest dom wartości ok 750. Bo jeśli POLBANK nie da mi zgody na to to zastanawiam się nad zmianą banku. Co mi możecie poradzić, jak rozmawiać z "bankiem" Pozdrawiam. Po pierwsze, zmiana będzie wymagać ponownego wyliczenia zdolności kredytowej na CHF. Pomijając fakt braku kredytów w CHF w Polbanku, wcześniej mieli oni bardzo niskie zdolności kredytowe przy tej walucie. Zapewne przy tym dochodzi nie będziesz miał tej zdolności DEBT TO INCOME maks. Na Twoim miejscu nie ruszałbym tego kredytu, a jeżeli siostra z mężem chcą wziąć własny kredyt to ewentualnie teraz Ty możesz dołączyć do ich kredytu. Innego rozwiązania nie widzę. Pozdrawiam Michał Wójtowicz Salomon Finance 07-02-2012, 19:16 3 Speede No tak, ale najciekawsze jest to, że ja dzisiaj mam większy dochód niż w czasie kiedy ten kredyt otrzymałem. Rata kredytu wynosi jakieś 1200 zł. Więc mój dochód jest wystarczający. Byłem w banku i złożyłem wniosek o wyłączenie współkredytobiorców. W ostateczności zmienię bank, a w Polbanku spłacę kredyt w walucie a nie w przeliczeniu na zł po ich kursie. Nie dam im zarobić na sobie. Nordea bez problemu da mi kredyt w euro, wiem że stracę na tym, ale trudno. Z punktu widzenia banku, nie jest w jego interesie wyłączanie pozostałych kredytobiorców, ponieważ mniejsze są wówczas możliwości egzekwowania należności. Skoro na tym stracisz to po co to robić? Czy przez to że jest trzech kredytobiorców w Polbanku jest strasznie?