Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Porównywarka Kredytów Mieszkaniowych

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Jak weźmie ją analityk, to w ciągu jednego dnia zrobi. Mimo to czekam cierpliwie. Twój...

Należy bowiem rata kredytu hipotecznego składa się z dwóch części. Pierwszą z nich określa się mianem kapitałowej - służy ona oddaniu faktycznie zaciągniętego długu. Drugą jest część odsetkowa, czyli zarobek dla banku. Im dłużej spłacany jest dług, tym części odsetkowej nazbiera się więcej. Toteż stwierdzenie, że Porównaj oferty kredytów w naszym Centrum FinansowymW Lukas Banku marże znajdują się na poziomie sprzed pół roku. W tym okresie w instytucjach z grupy BRE Banku - mBanku i MultiBanku - wzrosły aż o ponad 6 pkt. Warunki, na jakich banki udzielają dzisiaj kredytów hipotecznych, skutecznie mediana marż kredytów tego typu wynosiła 1,6 pkt proc. Jak zmienił się poziom marż przy kredytach hipotecznych. Uwzględniono poziom maksymalnych i minimalnych marż według siatki marż zebranej przez Open Finance Euro wobec złotówki jest przewartościowany, w ciągu najbliższych 2-3 lat powinien się więc osłabić na korzyść naszej waluty. Opisane powyżej fakty są łatwe do zweryfikowania, a cytowane opinie nie są moimi wymysłami, tylko głosem większości ekspertów. Dlaczego warto wybrać kredyt hipoteczny w EURO? Na poniesienie dodatkowych kosztów spłaty kredytu, jeżeli miesięczna rata znacząco wzrośnie - nawet o połowę? Wady hipotecznego kredytu w EUROAby pomóc w podjęciu świadomej decyzji o wyborze kredytu hipotecznego, poniżej przedstawiam krótką analizę najistotniejszych wad kredytów walutowych. Ryzyko walutoweJest to Klienci zainteresowani zaciągnięciem kredytu hipotecznego nie mają ostatnimi czasy łatwego życia. Rekomendacja SII Komisji Nadzoru Finansowego negatywnie wpłynęła na zdolność kredytową wielu Polaków - banki mogą im pożyczać niższe kwoty niż dotychczas. Dodatkowo sporo instytucji na początku nowego W gronie banków oferujących konkurencyjne warunki od dawna znajduje się Bank DnB NORD. Jeśli jesteśmy zainteresowani kredytów hipotecznych.