This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Samochodowy Na Firmę

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Byłem bardzo zaskoczony jak szybko i sprawnie zostały załatwione wszystkie formalności. Łukasz Nadrowski NaDev, Warszawa,...

Taki kredyt można uzyskać zarówno na samochód nowy, jak i używany. Raty bez wątpienia są wyższe w przypadku kredytu na nowy pojazd, natomiast oprocentowanie wzrasta wraz z wzięciem pożyczki na auto używane. Trzeba więc przyjrzeć się wysokości rat, prowizji i oprocentowania w ofertach banków, aby wybrać tę najbardziej właściwą. Nie jest to decyzja łatwa, ale podjęta właściwie pomoże każdemu przedsiębiorcy uzyskać kredyt na bardzo dobrych warunkach finansowych. Kredyt samochodowy na firmę Na pewno samochód ułatwia funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Są one następujące: koszty produktu — oprocentowanie, opłaty i prowizje. To niezwykle ważne, gdyż każdy właściciel firmy powinien wziąć pod uwagę to, aby koszty były jak najmniejsze i nie obciążające w duży sposób finansów przedsiębiorstwa. Czynniki te powinny być brane pod uwagę w przypadku leasingu oraz kredytu samochodowego na firmę. Kredyt na samochód dla firm Taki kredyt można uzyskać zarówno na samochód nowy, jak i używany. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany. Zakup pojazdu firmowego sfinansujemy nie tylko poprzez leasing, ale także kredyt. Kto powinien rozważyć ten sposób? Jak otrzymać kredyt na samochód dla firm? Dla większości osób prowadzących działalność gospodarczą samochód jest jednym z podstawowych narzędzi pracy — czy to w zakresie dojazdu na spotkania z klientami i kontrahentami, czy też przewozu niezbędnych materiałów. Często zakup auta firmowego okazuje się jednak zbyt dużym wydatkiem, by sfinansować go ze środków własnych. W takich sytuacjach wsparcie oferują przedsiębiorcom banki — przyjmuje ono postać leasingu lub kredytu. W przypadku, gdy potrzeba wiele samochodów duża firma , lepszym rozwiązaniem może okazać się leasing, ponieważ obowiązek zarządzania flotą nie spoczywa wtedy na osobie prowadzącej działalność gospodarczą. Jest to związane z kwestią własności samochodu — leasingobiorca to tylko użytkownik pojazdu, którego właścicielem jest bank. Jeżeli przedsiębiorcy zależy na tym, aby od momentu zakupu być właścicielem auta, odpowiednim wyborem będzie zaciągnięcie kredytu.