This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Na Pit

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Wśród nich może się znaleźć m. Jeśli koszt takiego ubezpieczenia będzie wynosił 0,5 proc. Mam...

Każdy bank wymaga czego innego od swoich przyszłych pożyczkobiorców — podstawą jednak jest oczywiście PIT. Z reguły banki do końca czerwca uwzględniają PIT jako dokument umożliwiający stwierdzenie dochodu danego pożyczkobiorcy. Kredyt na PIT udzielany jest na podstawie przedstawionych bankowi dokumentów. Dzięki nim banki mogą stwierdzić o zarobkach danego kredytobiorcy. Na mocy dokumentów ważnych od lutego do czerwca możliwe jest udzielenie kredytu na PIT. Kredyt na PIT nie jest jednak taki prosty do uzyskania. Należy pamiętać, że pomimo okazania dokumentu PIT, kredytobiorca powinien także dostarczyć oświadczenie dotyczące jego zarobków. Dzięki temu maksymalna kwota kredytu jaka może być udzielona wzrasta zdecydowanie, bo do 150 tysięcy złotych. Bardzo duża część banków, która przyjmuje dokumenty PIT w sprawie uruchomienia możliwości kredytowania, robi to w ramach tak zwanej oferty kredytowej. Obecnie bardzo rzadko można znaleźć na rynku kredyty przygotowane specjalnie na początek roku, czyli na okres, w którym pracownicy otrzymują dokumenty PIT. Wyjątkiem jest kilka banków, które przygotowują specjalne oferty na przełom od lutego do czerwca. Banki nie udzielają kredytów na PIT przez cały rok. Każdy kredytobiorca powinien śpieszyć się ze złożeniem wniosku o kredyt do połowy roku. Aktualnie podstawowym dokumentem dzięki któremu możliwe jest zaświadczenie o dochodach jest właśnie dokument PIT. Dzięki dokumentowi PIT możliwe jest zaciągnięcie nie tylko specjalnie przygotowanej oferty kredytowej na PIT, ale także innych ofert kredytowych oferowanych przez bank. Oferta kredytowa banków realizowana na podstawie dokumentu PIT jest niezwykle wygodna i popularna. Dzięki temu bank ma udokumentowany przebieg wypłat przyszłego kredytobiorcy. Ułatwia to w znacznym stopniu staranie się kredytobiorcy o przyznanie mu kredytu. Dodatkowo dokument PIT daje możliwość przedstawienia bankowi wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zarobków kredytobiorcy. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.