This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Dobra Pożyczka Opinie Klientów

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Tanie kredyty Blog: Stawar Blog 24 Staryalejary Staryalejary Nowy użytkownik 5 postów 6 wpisów w...

Proszę włączyć javascript aby mieć dostęp do pełnej funkcjonalności. Napisany 18 czerwiec 2013 - 13:05 Gdy w roku 2012 na polskim rynku finansowym pojawiła się firma Vivus. Ale dzięki ogromnemu doświadczeniu, zdobytemu w innych europejskich krajach, firma wie jak dotrzeć do klienta i aby był on jak najbardziej zadowolony. Można powiedzieć, że firma Vivus zrewolucjonizowała polski rynek pożyczek gotówkowych. Albowiem zaproponowała ona wszystkim nowym klientom produkt, jakim jest pożyczka za darmo bez odsetek. Oznacza to, że gdy po raz pierwszy chcemy pożyczyć pieniądze w firmie, nie musimy oddawać nic poza pożyczoną kwotą. Dotyczy to pożyczek do 1 600 złotych. Dopiero przy kolejnych pożyczkach musimy płacić wszelkie koszta. Maksymalnie firma oferuje 4 000 złotych, które możemy pożyczyć na 30 dni. Gdy w określonym terminie nie będziemy mogli oddać pieniędzy, po konsultacjach z firmą możemy ten okres przedłużyć. Procedura związana z pożyczką jest bardzo prosta. Za pomocą strony internetowej rejestrujemy się w bazie danych firmy. Po zweryfikowaniu danych, możemy składać wniosek. Zwłaszcza, że posiada ona rachunki w kilku bankach, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że i wnioskodawca będzie posiadał konto w tym samym banku. Dzieki temu, pieniądze znajdą się na koncie w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. Można się domyśleć, że Vivus. Firma jednak sprawdza klientów w ogólnodostępnych rejestrach dłużników, a także w Biurze Informacji Kredytowej.