Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Preferencyjny Arimr

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Będzie mógł uzyskać na tych warunkach kredyt w kwocie do 5 milionów złotych. W przeliczeniu...

Co to są tanie pieniądze? Banki, które współpracują z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, mają w swojej ofercie kredytowej pięć linii tzw. Na czym polega pomoc ARiMR? W przypadku kredytów w ramach czterech linii, Agencja spłaca za rolników część należnego bankowi oprocentowania kredytu. W obydwu przypadkach rolnicy ponoszą niższe koszty obsługi takich kredytów niż w przypadku kredytów komercyjnych. Które banki w Polsce udzielają rolnikom kredytów preferencyjnych? Ofertę współpracy z ARiMR w tym zakresie przedłożyło 9 banków: BGŻ, PKO SA, Raiffeisen, Bank Zachodni WBK, PNB Paribas, Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB Bank, Krakowski Bank Spółdzielczy. Do tej pory podpisały umowy cztery banki: BGŻ, BPS, SGB i PKO SA i są one gotowe do udzielania kredytów preferencyjnych. Wraz z ofertą współpracy banki te przedłożyły także oferty w zakresie ceny tych kredytów, związanych z prowizją, pobieraną marżą. Jeśli chodzi o warunki cenowe, są one dostępne na stronie internetowej ARiMR i każdy rolnik przed wzięciem takiego kredytu powinien się zapoznać z tymi warunkami, aby wybrać najlepszy dla siebie bank. Czego dotyczą poszczególne linie kredytowe? Cztery z pięciu linii kredytowych przeznaczone są przede wszystkim na inwestycje, natomiast jedna jest przeznaczona na zakup rzeczowych środków do produkcji rolnej w ramach kredytu klęskowego. Kredyty inwestycyjne umożliwiają sfinansowanie części kosztów inwestycji realizowanych w gospodarstwie rolnym, działach specjalnych produkcji rolnych oraz w przetwórstwie. Może to być zakup budynków, modernizacja, remont budynków, zakup sprzętu, a także inwestycje związane z zakupem ziemi. Kredyt na zakup ziemiKredyty na ten cel cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdza Tomasz Grygar, młody rolnik z Podkarpacia: - Ludzie rezygnują z gospodarzenia, więc ich ziemię można wziąć w dzierżawę albo kupić. Jeśli chodzi o ziemię - dodaje Beata Andrzejewska - rolnicy mogą skorzystać z dwóch form wsparcia na zakup ziemi. Jeśli zakup ziemi dotyczy całej inwestycji, wówczas pomoc będzie udzielana w formie pomocy de minimis, jeśli dotyczy tylko 10 procent kosztów wszystkich inwestycji, to udzielana jest wtedy w ramach normalnych linii kredytowych.