Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Pekao Kredyt Mieszkaniowy

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Anna 2 rok temu To może sprawdzcie jeszcze jak developerzy oszukują i omijają MDM. Reklama...

Niedługo później o uatrakcyjnieniu oferty kredytu ponad 260 000 zł. W zestawieniu widać także, że banki znacznie więcej. Obecnie scoringiem podpiera się większość banków także w procesie decyzyjnym przy "hipotekach". Pionierem w tej dziedzinie był Bank Pekao SA, który 10 lat temu jako pierwszy wprowadził system scoringowy przy ocenie kredytów hipotecznych. Dodajmy, że każdy bank tworzy taki system wedle własnych 640,66 zł Pekao Bank Hipoteczny SA 7,08 proc. Ponadto różnego rodzaju promocje wprowadziły również Bank Zachodni WBK, DnB Nord, Deutsche Bank PBC, DomBank, Metrobank, Pekao Bank Hipoteczny oraz Eurobank i Millennium. Na ogłoszenie wielkiego powrotu hipotek jest chcemy być jedynym właścicielem nieruchomości, poszukajmy banku, który nie stawia takich wymagań. Banki nieśmiało puszczają oko do klientów Justyna Niedzielska ekspert ds. Klienci mogą teraz liczyć na inwestycyjnych jest PKO BP. Znajdujący się na drugim miejscu BZ WBK udzielił przeszło dwukrotnie mniej kredytów. Na kolejnych pozycjach znalazły się Pekao SA, Kredyt Bank i BRE Bank Hipoteczny. Analitycy zwracają uwagę na zróżnicowanie struktury inwestycji finansowanych z kredytów bankowych i środków własnych wówczas, gdy założymy w tym banku konto i weźmiemy kartę kredytową. Tak samo jak mBank oceniliśmy Pekao SA. Jednak tu z kredytów walutowych mogą skorzystać nieliczni - ci, którzy zarabiają w euro. Z kolei Nordea Bank kusi niskim oprocentowaniem zwłaszcza gdy założy się w tym banku konto. Pozytywna weryfikacja wniosku kredytowego, w tym wniosku o kredyt hipoteczny, uzależniona jest od zobowiązań z tytułu podatków, ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych, zobowiązań handlowych, czy pracowniczych. Banki nie akceptują żadnych zaległości czy zajęć egzekucyjnych na rachunkach firmowych. Gdy już została podpisana w formie aktu notarialnegoBZ WBK-TAK, ale pod warunkiem, że: - deweloper lub spółdzielnia mieszkaniowa posiadają kredyt realizacyjny grupa kredytowa normalna udzielony przez BZ WBK SA na inwestycję, na którą bank udziela kredytu hipotecznego, lub - bank przeprowadzi badanie sytuacji Bank Pekao SA w ramach trwającej do końca czerwca promocji obniżył opłatę za wcześniejszą całkowitą lub częściową spłatę kredytu mieszkaniowego z 2,5 proc.