Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Tani Kredyt Kalkulator

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Czy może są jakieś pułapki w tych kredytach? Autor: gerardTe raty 0 procent to tak...

Zaloguj się i złóż wniosekJeśli nie korzystasz z usług bankowości elektronicznej iPKO wypełnij wniosek online i wyślij a umowę podpiszesz w oddziale. Wypełnij wniosek onlineSzczegółowe informacje o Mini Ratce, w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych, są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego oraz tutaj. Szczegółowe informacje o Mini Ratce, w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych, są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego oraz tutaj. Prezentowane warunki dotyczą posiadaczy ROR w PKO Banku Polskim z systematycznymi wpływami od 6 miesięcy i bez niedopuszczalnego salda debetowego na dzień złożenia wniosku. Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy kredytu ani usługa doradztwa. Informacje wyżej podane powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt konsumencki. Udzielenie szczegółowych informacji na temat kosztów kredytu i zasad jego spłaty jest możliwe dopiero po przeprowadzeniu przez Bank oceny zdolności kredytowej konsumenta. Puławskiej 15, w celach promocji i marketingu działalności prowadzonej przez PKO BP SA oraz na przesyłanie informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez PKO BP SA oraz zgodę na wykorzystywanie podanego numeru telefonu do celów marketingu bezpośredniego. Potwierdzam otrzymanie informacji, że dane mogą być udostępnione podmiotom wskazanym w przepisach powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności w ustawie Prawo bankowe. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, zgodnie treścią ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do wysyłania informacji handlowych. Już dostępny nowy wariant - konsolidacja - z przeznaczeniem na spłatę innych zobowiązań. Zgodnie z Taryfą prowizji i opłat bankowych. Określone w tabeli oprocentowania kredytów udzielanych w złotych. W ramach Mini Ratki można otrzymać od 1000 złotych do 120 000 złotych wraz z kredytowanymi kosztami. Pożyczka jest wypłacana jednorazowo, przelewem na rachunek wskazany przez Klienta lub w gotówce. Adresy, na które należy przesłać formularze zgłoszenia roszczenia wraz z załącznikami, znajdują się w formularzach i w warunkach ubezpieczenia. Możesz skorzystać z karencji w spłacie, czyli odroczyć rozpoczęcie spłaty pierwszej raty.