Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Wonga Com Przedłużenie Pożyczki

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


To Ty sam sugerujesz termin spłaty, ponieważ tylko Ty wiesz, kiedy będziesz w stanie oddać...

To jednak nie znaczy, że nie może jej przekroczyć. Ponadto, oprócz tych kosztów, doliczane są te za proces sądowy, egzekucję komorniczą, czy opłaty manipulacyjne. Mowa tutaj o kosztach rzędu kilkuset złotych. Mimo nieco innowacyjnej formy, również w tym przypadku pojawiają się działania windykacyjne. Jako, że wszyscy użytkownicy korzystają z usług serwisu, również windykację mogą zlecić operatorowi serwisu. Należy wiedzieć, że aby było to możliwe, należy dokonać cesji, czyli przelewu powierniczego konkretnej wierzytelności. Cała procedura związana z przelewem powierniczym zostaje zapisana automatycznie. Jednak, jeśli klient chce z niej zrezygnować, oczywiście ma do tego prawo. Jest to jednak ułatwienie oraz przyspieszenie procesu odzyskiwania należności. W przypadku zleconej operatorowi serwisu windykacji spodziewać się można między innymi: monitów, które wzywają dłużnika do zapłaty, statecznego wezwania do zapłaty, złożenia pozwu do e-sądu, egzekucji komorniczej. Wszelkie te działania wiążą się z nałożeniem na pożyczkobiorcę dodatkowych opłat związanych z windykacją należności. W przypadku serwisu pożyczkowego Pożycz. Wszelkie szczegółowe informacje podane są w każdej umowie pożyczki. Portal ten za operatora wierzytelności obrał jedną z bardziej znanych firm — KRUK S. Przedmiot windykacji stanowią te raty od których zaprzestano terminowo regulować należności. Pamiętać należy, że uwzględnić koniecznie trzeba także wszelkie wysłane monity oraz inne koszta windykacyjne. W przypadku tych pierwszych, można mówić przede wszystkim o ponagleniach do zapłaty poprzez sms, e-mail.