Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Akceptacyjny

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Jednostkowe koszty zmienne też są różne. W przedsiębiorstwie A, aby wytworzyć jednostkę produktu, trzeba ponieść...

Jeśli w umowie nie jest zapisane, że możesz korzystać z niego w formie gotówki to bank nie ma obowiązku jej wypłacić, zwłaszcza jeśli umowa wyraźnie określa bezgotówkowe formy wykorzystania udostępnionego kredytu. Bank ma obowiązek kontrolować wykorzystanie kredytu, przy wypłacie gotówkowej praktycznie nie jest to możliwe. Kredyty konsumpcyjne dla osób fizycznych dopuszczają taką formę wykorzystania ale już kredyty ze ściśle oznaczonym celem np. Bieżące kredyty dla przedsiębiorców z reguły wykorzystywane są poprzez ciągnienia w formie dyspozycji przelewu, obciążanie rachunku bieżącego itp. Kredytobiorca nie widzi gotówki na oczy. Wówczas takie oprocentowanie kredytów było normą. Ale to była zupełnie inna epoka gospodarcza. Nie można twierdzić, że obecnie banki udzielają kredytów na kilkadziesiąt procent rocznie bo tak nie jest. To zależy od kogo. Od solidnego, wypłacalanego i znanego mi klienta w mniejszym stopniu. Od kogoś mi nieznanego tak. Poza tym weksel bardzo łatwo podrobić, sfałszować. Praktycznie nie posiada żadnych zabezpieczeń jako środek płatniczy. Łatwo go również zniszczyć lub zgubić. Czeki płatnicze odeszły do lamusa więc nie ma się co łudzić, że weksle płatnicze czeka inny los. Chyba, że powstaną bezpieczne, nowoczesne e-weksle : Przedsiębiorcy przy bieżącej obsłudze oczekują obecnie od banków nowoczesnych i szybkich rozwiązań i usług w zakresie e-bankowości na wzór bankowości prywatnej i to pytają doradców bankowych. Kredyt akceptacyjny ich nie interesuje. Nie to stanowi tutaj istotę problemu.