Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Żagiel Opinie

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


W dniu 21 grudnia 2011 wypowiedziałem umowę karty prosząc jednocześnie o zwrot nadpłaty na mój...

Powód uzupełnił pozew Sąd elektroniczny uznał sprzeciw i przekazał sprawę do rozpoznania przez Sąd Rejonowy w Żyrardowie. Sąd ten nakazał powodowi uzupełnienie pozwu poprzez złożenie dowodów wskazanych w pozwie złożonym w lubelskim sądzie. Tak uzupełniony pozew wraz z pismem przewodnim powoda pani Magdalena otrzymała kilka dni temu. Bowiem, jako dowód zawartej umowy kredytowej w dniu 19 kwietnia 2007r. W piśmie procesowym pełnomocnik powoda napisał między innymi: W dniu 04. Pozwanemu udzielono kredytu na kwotę 3. Dokumentem świadczącym o zawarciu umowy o wydanie i używanie karty kredytowej jest aneks z dnia 04. Pełnomocnik powoda wyjaśnił także, że karta kredytowa jaką miała otrzymać kredytobiorczyni była kartą "Bicontract", co oznaczało, że w przypadku, gdyby na rachunku kredytu byłaby wymagalna kwota raty i nie zostałaby uiszczona, to zostałaby pobrana z rachunku karty kredytowej. Powód poinformował także Sąd, iż z uwagi na to, iż pozwana nie regulowała terminowo swoich zobowiązań, Kredyt Bank SA pismem z dnia 09. Do pozwu został dołączony jedynie, oprócz umowy kredytowej z 2006r. Powód nie dołączył kluczowych dokumentów, na jakich oparł pozew: rzekomej umowy kredytowej z 2007r. Spłacony kredyt w terminie Na poparcie swoich słów żyrardowianka okazuje mi dowody zapłaconych 12. Z raportu niezbicie wynika, że umowa kredytowa dołączona do pozwu została całkowicie spłacona w dniu 20 czerwca 2007r. Spłata była wręcz wzorowa, gdyż tylko dwie raty były zapłacone z jednodniowym opóźnieniem, reszta w terminie. Umowa w raporcie BIK figuruje jako zamknięta. Powstaje więc zasadnie pytanie: jak Kredyt Bank mógł wypowiedzieć spłaconą umowę po dwóch latach od jej spłacenia oraz sprzedać po czterech latach ją jako wierzytelność niespłaconą i wymagalną? Pani Magdalena ma podejrzenie, że padła ofiarą zaplanowanego oszustwa. Jednak w jej przypadku sprawcy nacięli się, i to zdrowo.