Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Marże Kredytów Hipotecznych

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Jedynie do końca tego roku banki mają możliwość udzielania kredytów na kwotę miększą niż 95...

Ubezpieczenie pomostowe to dodatkowe zabezpieczenie kredytu stosowane w okresie do wpisania hipoteki na rzecz banku do księgi wieczystej nieruchomości. Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego stosowane jest w przypadku kredytów, których wysokość przekracza ustaloną przez bank, graniczną wysokość minimalnego wskaźnika LTV np. Polisa na życie jest dobrowolna. Możliwe jest tylko przewalutowanie na PLNStopa oprocentowania kredytu, całkowita kwota do zapłaty, całkowity koszt kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania oraz rata wyliczone dla reprezentatywnego przykładu, zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku nie zostały udostępnione przez Bank. Od lutego coraz ciężej znaleźć ofertę dla klienta, która nie byłaby obarczona opłatą za udzielenie kredytu, czyli prowizją. Znaczna większość banków wprowadziła tą opłatę. Nawet jeśli bank nie pobiera prowizji- zamiennie stosuje ubezpieczenie na życie, z którego kredytobiorca musi skorzystać. Zawsze to i tak lepiej, ponieważ nasze pieniądze przeznaczamy na polisę ubezpieczeniową, która zabezpiecza nas i naszą rodzinę. Widać podwyżkę marż, która jest spowodowana wejściem podatku bankowego- drogie banki, stały się jeszcze droższe, a banki, które do tej pory miały konkurencyjne oferty zrównały się z innymi. Marża to coś co zostaje z nami na cały okres kredytowania i się nie zmienia. Warto zatem by była jak najniższa. Nasi Eksperci pomogą Państwu znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe. Który z banków oferuje najlepszy kredyt hipoteczny? Choć media oraz analitycy prześcigają się w układaniu cyklicznych rankingów kredytów, akurat w przypadku kredytów hipotecznych na zakup czy budowę nieruchomości rankingi te mogą mieć wyłącznie charakter poglądowy. Kredyt hipoteczny to produkt bankowy szyty na miarę klienta i bardzo dużo zmiennych zależy od tego, kto zaciąga kredyt, mniej zaś od tego, kto go oferuje. Nie znaczy to, że osoby, które szukają kredytu na zakup mieszkania, czy budowę domu, nie powinny śledzić rankingów kredytów mieszkaniowych - jak inaczej można wyrobić sobie wstępny pogląd, które z ponad dwudziestu banków brać pod uwagę przy składaniu wniosku? Nawet jeśli zamierzamy starać się o kredyt za pośrednictwem jednej z firm doradczych na pewno nie zaszkodzi mieć własne zdanie na temat tropu poszukiwań najkorzystniejszej dla nas oferty kredytowej. Chodzi w końcu o nasze pieniądze, i to liczone w setkach tysięcy złotych! Niektóre banki oferują bardzo dobre warunki kredytu - niską marżę, zerową prowizję, niewielką liczbę wymaganych ubezpieczeń - ale swoją ofertę kierują wyłącznie w stosunku do klientów, którzy mogą się wykazać bardzo wysokimi dochodami.