Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Hipoteczny Bank Millennium

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Rokowania procesowe oceniamy jako duże, bo wyrok UOKiK z 2010 oku daje poważne możliwości, aby...

Bank wyliczy różnicę pomiędzy wartością kredytu po przewalutowaniu a kwotą zadłużenia, jaką obciążony byłby kredytobiorca, gdyby kredyt zaciągnął w złotówkach, a nie w walucie obcej. Mówiąc inaczej, banki wezmą na siebie 90 proc. Co to oznaczałoby dla Banku Millennium? Analitycy Domu Maklerskiego Trigon wyliczyli, że Millennium w ciągu trzech lat straciłby na tym 2,1 mld zł. Tylko w 2016 roku koszt przewalutowania wyniósłby ponad 840 mln zł i lekko przekroczyłby cały zysk brutto banku w danym roku. Teoretyczny zysk — dodajmy — bowiem nieuwzględniający podatku bankowego i kosztów przewalutowania. Gorzej na przewalutowaniu na tych warunkach wyszedłby jedynie Getin Noble Bank, który w 2016 roku zapłaciłby za to prawie 125 proc. Jeśli jednak Bank Millennium skusi swoimi nowymi propozycjami część klientów jeszcze zanim politycy wprowadzą w życie bardziej drastyczne rozwiązania, koszty rozwiązań ustawowych mogą być dla niego mniejsze. Czy zatem Millennium próbuje uciekać spod topora? Przypomnijmy, że ustawa dotyczy klientów z LTV powyżej 80 proc. Tak wygląda sytuacja obecnie, ale ci, którzy otrzymali z banku pismo przed ogłoszeniem projektu ustawy, a LTV mają powyżej 80 proc. Jak twierdzi Millennium, zainteresowanie klientów którymś z trzech wariantów zaproponowanych ostatnio przez bank jest umiarkowane. Jednak wielu kredytobiorców zgłasza się do banku celem wykonania szczegółowej symulacji dla konkretnych parametrów kredytu. NBP szacuje, że koszty, jakie poniosłyby banki, jeśli Senat przyjąłby ustawę o przewalutowaniu kredytów w takim kształcie, w jakim przyjął ją Sejm, wyniosłyby 21 mld zł. To o 20 proc. Komisja Nadzoru Finansowego wylicza te straty nawet na 22 mld zł, a prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz twierdzi, że i ta kwota jest niedoszacowana — temu jednak nie należy się dziwić, bowiem ZBP jest przecież grupą interesu, która będzie krzyczeć, ile sił w płucach, że straty banków przełożą się na straty każdego Kowalskiego, żeby tylko uchronić się przed niekorzystnym dla banków rozwiązaniem. NBP podkreśla również, że straty poniosłyby nie tylko banki, ale również budżet, do którego wpłynęłoby o 4 mld zł mniej z tytułu podatki CIT.