Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Dla Młodych Rolników

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Banki oferują rolnikom kredyty na finansowanie działalności bieżącej, czyli zakup nasion, zwierząt, paliwa, pasz itd....

Na to wskazuje złożony w Sejmie projekt ustawy o zakazie handlu w niedzielę. Parlamentarny Zespół na rzecz Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego, który kierowany jest przez Adama Abramowicza, zaproponował likwidację zryczałtowanej składki ZUS dla małych przedsiębiorców. Od 2009 roku wysokość kwoty wolnej od podatku pozostaje w Polsce na tym samym poziomie. Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 roku wynosi ona 3091 zł. Oznacza to, że każdy podatnik uzyskujący dochody wyższe od przedstawionego limitu, musi od nich odprowadzić podatek PIT. Czy zmieni się to w najbliższym czasie? Ministerstwo Finansów zapowiada reformę administracji podatkowej w Polsce. Jedną ze zmian, jakie mają zostać wprowadzone już najprawdopodobniej na początku przyszłego, 2017 roku, ma być stworzenie Krajowej Administracji Skarbowej. Czy będzie ona przyjazna dla przeciętnego podatnika? W wielu Urzędach Pracy w całej Polsce organizowane są co pewien czas nabory wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności pozarolniczej. Taki nabór już w czerwcu tego roku rozpocznie się w Urzędzie Pracy w Warszawie. Wszystkie grupy kapitałowe notowane na GPW powinni stosować się w swojej działalności do Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Na straży poprawności ich zastosowania oraz wskazywania nowych standardów w tym zakresie, stoi Rada Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Rada sformułowała ostateczną treść nowego standardu dot. W dniach 30 czerwca do 29 lipca 2016 roku planowany jest nabór wniosków w Programie mobilności ponadnarodowej. Łączna pula dofinansowania wyniesie 16 800 000 zł. PiS już podczas kampanii wyborczej zapowiadało, że po wyborach będzie dążyć do podniesienia minimalnej stawki godzinowej za pracę. Obecnie wiadomo już, że ma ona wynieść 12 zł. Jakie konsekwencje to spowoduje?