This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Studencki Warunki

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


PozdrawiamPiotrDo pytań Piotra dołączył się Brayan:Witaj Michale,Całkowicie przypadkowo trafiłem dziś na Twój blog. Do dzieła...

Można go zaciągnąć w bankach, które podpisały umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego dotyczącą korzystania ze środków Funduszu Pożyczek i Kredytów Studenckich np. Istotny jest fakt, że same banki nie mają dużego pola do zmieniania warunków tego kredytu, ponieważ są one odgórnie ustalane poprzez rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Udzielany jest zarówno tym studentom, którzy uczą się w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Można go dostać zarówno na pierwszym, jak i ostatnim roku, a nawet na studiach doktoranckich — istotne jest jednak to, by miesięczny dochód na osobę w rodzinie nie przekraczał limitu wynoszącego 2500zł. Jeszcze jednym ograniczeniem jest konieczność rozpoczęcią nauki przez ukończeniem 25. Spłata kredytu następuje po 2 latach od momentu zakończenia studiów. Okres spłaty jest dwa razy większy niż trwało jego wypłacanie, co oznacza, że jeśli wypłaty były Ci naliczane przez 50 miesięcy, to spłata zostanie rozłożona na 100 pomniejszonych rat. Oczywiście najlepiej, jeśli jest to konto z tego samego banku. Nie tylko ograniczy to formalności w kontakcie z instytucjami bankowymi, ale też zmniejszy opłaty za comiesięczne wpłaty transz. Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku w placówce banku. Niezbędnym jest dołączenie do niego zaświadczenia z uczelni lub jednostki naukowej prowadzącej studia doktoranckie o odbywaniu studiów. Nie obędzie się też bez potwierdzenia poręczenia kredytu, oświadczenia o aktualnej liczbie członków rodziny oraz oświadczenia o dochodach, które zostały uzyskane w poprzednim roku. Podczas składania wniosku trzeba się zdecydować, czy będzie on opiewał na kwotę 600 rata podstawowa czy 800zł rata podwyższona. Wniosek powinien zawierać:PORĘCZENIE SPŁATY KREDYTUBank musi dokonać oceny zabezpieczenia spaty kredytu — w razie negatywnej opinii, uniemożliwiającej zaciągniecie kredytu w jednym banku, student może zgłosić się z takim wnioskiem do innej placówki udzielającej kredyt studencki. Jeżeli spotkała cię trudna sytuacja materialna z powodu utraty pracy lub np. Całkowite lub częściowe umorzenie spłaty kredytu może nastąpić w trzech przypadkach. Wniosek powinien zawierać potwierdzenie kompetentnego przedstawiciela uczelni o Twoich dokonaniach — może to być np. Należy złożyć go do banku w terminie do 30 dni od uzyskania potwierdzenia. Całkowite umorzenie kredytu może nastąpić w skutek trudnej sytuacji życiowej lub utraty możliwości do spłaty zobowiązań. Wniosek składa się do ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego.