Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Jakie Jest Oprocentowanie Kredytu Hipotecznego

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Jeżeli zdecydujecie się na kredyt hipoteczny w wysokości 300 tys. Nie będziemy prognozowali, jaki poziom...

Koszty odsetkowe kredytu spłacanego w ratach równych wynoszą 200 777,87 PLN, w ratach malejących 164 891,67 PLN. Różnica jest równa kwocie 35 886,20 PLN. Rodzaj rat kapitałowo-odsetkowych można zmienić w trakcie spłaty kredytu. Zmiana wymaga podpisania aneksu do umowy kredytowej oraz ponownej analizy zdolności kredytowej niekiedy również aktualizacji wartości nieruchomości. W przypadku podjęcia przez klienta decyzji o dłuższym okresie spłaty, bank nie powinien udzielić kredytu, którego okres spłaty przekraczałby 35 lat. Im dłuższy okres kredytowania tym niższa rata kredytu, która przekłada się na wyższą zdolność kredytową. Należy jednak pamiętać, iż dłuższy okres kredytowania to również wyższy koszt kredytu. Kredyt na 30 lat z ratą 1 391,05 PLN w stosunku do kredytu na 20 lat z rata 1 780,23 PLN jest droższy o koszt odsetkowy równy 73 523,49 PLN Karencja w spłacie kapitału W okresie karencji Kredytobiorca spłaca wyłącznie naliczone odsetki od aktualnego salda kredytu. Dla kredytu wypłacanego w transzach okres karencji w spłacie kapitału należy się obligatoryjnie do chwili wypłaty całej kwoty kredytu. Wysokość raty w okresie karencji jest równa części raty odsetkowej wyliczona proporcjonalnie od wypłaconej kwoty kredytu. Tym samym zaciągając Kredyt na zakup inwestycji w budowie lub mieszkania wymagającego remontu, Kredytobiorca początkowo ponosi mniejsze koszty kredytu, gdyż rata kredytu jest niższa. Bank, zwalniając Kredytobiorcę od obowiązku spłaty części kapitałowej, pozwala łatwiej pogodzić spłatę kredytu np. W okresie karencji każda zapłacona rata kredytu nie pomniejsza salda zobowiązania, a zwiększa jego koszt odsetkowy. Należy jednak uwzględnić fakt, iż karencja nie wpływa na wnioskowany okres kredytowania. Po wypłacie całej kwoty kredytu rata kapitałowo-odsetkowa jest ponownie przeliczana przez bank do pozostałego okresu kredytowania. Efektem ubocznym karencji jest wyższa rata kapitałowo-odsetkowa w późniejszym okresie spłaty, co generuje potencjalną oszczędność. Dla kredytu wypłacanego w transzach wysokość kosztu odsetkowego jest zależny od przyjętego harmonogramu wypłaty kredytu. Korzystna jest wypłata niewielkiej jego części na początku a większej w późniejszym okresie. ZYSK z tytułu skróconego okresu spłaty kredytu w ratach kapitałowo-odsetkowymi o okres karencji 12 miesięcy generuje oszczędność w wysokości 7 640,48 PLN. Dla porównania kredyt wypłacony w kilku transzach nie okaże się już tak bardzo korzystny.