Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Samochodowy Eurobank

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Wnioskując o pożyczkę nie przekraczającą wartości 3 700,00 złotych bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach...

Brakuje mi przede wszystkim pisma z banku o wypowiedzeniu umowy pożyczki. Mam natomiast wniosek banku o nadaniu klauzuli na BTE w którym jest napisane że wysłali do mnie pismo 10. I tu moje pytanie: co powinnam zrobić kiedy Casus wystapi do sądu o nakaz zapłaty? Z góry dziękuję za radę. Nie musi mieć Pani żadnych dokumentów. Kredytu nie spłaca, mieszka u mamusi, bank przejął mieszkanie. Wysłałam do banku ugodę i bank nie ściągał ode mnie spłaty kredytu tylko od byłego męża. Potem bank sprzedeał kredyt Krukowi. Kruk oczywiście zaczął ode mnie, ale gdy agent kruka zobaczył ugodę to kazał mi całą sytuację opisać i wysłać do kruka i powiedział, że kruk nic ode mnie nie będzie chciał. Następnie kruk sprawę przekazał prokurze, która mnie podała do sądu o solidarną spłatę kredytu, czy będę musiała płacić? To jest to samo. I jak widać — ktoś mówi jedno, a robią zupełnie co innego. Jeżeli nie podejmie Pani obrony to z całą pewnością będą chcieli od Pani wyegzekwować te środki przy pomocy komornika. Moja sytuacja wygląda następująco: Miałem zaciągnięty kredyt obrotowy w Banku Millennium. Niestety po pewnym czasie upadła moja firma i nie byłem w stanie go spłacać. Bank wystawił BTE i skierował sprawę do komornika. Komornik nie miał z czego ściągnąć należności, więc umorzył postępowanie. Bank sprzedał dług firmie Casus. Firma Casus wyzwania do mnie z propozycjami ugody, grożąc jednocześnie skierowaniem sprawy do sądu a następnie do ponownej egzekucji.