Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Hipoteczny Jakie Zarobki

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Więc kolejne 50 tysięcy, zeby jakoś je wykończyc. Chcę ostatecznie kupić dwa pokoje gdzieś i...

Osobisty Doradca udzieli Ci wszelkich informacji o warunkach kredytu i niezbędnej dokumentacji oraz oceni Twoją zdolność kredytową. Każdy z wniosków o kredyt mieszkaniowy rozpatrywany jest indywidualnie, co pozwala nam w pełni zrozumieć potrzeby każdego z naszych Klientów. W zależności od Twojej indywidualnej sytuacji możemy prosić dodatkowo o uzupełnienie dokumentacji o brakujące dane. Doradca przyjmuje Twój podpis na umowie kredytu oraz na innych wymaganych dokumentach. W przypadku małżeństw umowa kredytu będzie podpisana przez oboje współmałżonków. Spokój dla Ciebie i Twojej rodziny, niezależnie od sytuacji. A nr 9004LU15 należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, szczególnie z zawartymi w dokumencie zapisami dotyczącymi przedmiotu i zakresu ubezpieczenia oraz wyłączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Suma ubezpieczenia jest aktualizowana co 3 lata. W przypadku wnioskowania o objęcie ubezpieczeniem przed wypłatą całości kredytu, Suma ubezpieczenia obowiązująca w pierwszym Okresie Trzyletnim jest obliczana na podstawie kwoty przyznanego kredytu przypadającej na pojedynczą osobę ubezpieczoną w ramach danej umowy kredytu, przeliczonej na walutę PLN z uwzględnieniem kursu sprzedaży danej waluty wynikającego z Tabeli Kursów dla kredytów mieszkaniowych i konsolidacyjnych w walutach obcych Deutsche Bank Polska S. W drugim i kolejnym Okresie Trzyletnim Suma ubezpieczenia jest obliczana na podstawie salda zadłużenia przypadającego na pojedynczą osobę ubezpieczoną w ramach danej umowy kredytu, przeliczonego na walutę PLN z uwzględnieniem kursu sprzedaży danej waluty wynikającego z Tabeli Kursów dla kredytów mieszkaniowych i konsolidacyjnych w walutach obcych Deutsche Bank Polska S. Zasady określania Sumy ubezpieczenia znajdują się w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych w Oddziałach Banku. Miesięczne świadczenia płatne są po 60. Deutsche Bank Polska S. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa. Klienci indywidualni spłacający kredyt mieszkaniowy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej, mogą skorzystać ze zwrotnego wsparcia finansowego na zasadach określonych ww. Jest ono realizowane za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego BGK , w ramach Funduszu Wsparcia Kredytobiorców. Wsparcie to polega na przekazywaniu przez BGK środków pieniężnych bezpośrednio na spłatę zobowiązań Kredytobiorcy z tytułu kredytu mieszkaniowego, przez okres nie dłuższy niż 18 miesięcy.. Jest ono realizowane w ratach miesięcznych na rachunek wskazany przez Bank Kredytobiorcy. Wysokość wsparcia określa się jako równowartość przewidywanych 18 miesięcznych rat kapitałowych i odsetkowych.