Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Pko Bank Polski Kredyt

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Ile można czekać na wypłacenie pieniędzy z własnego konta przy kolejce 5 osób - minimalny...

Celem PKO Banku Hipotecznego jest doprowadzenie do stanu, gdzie udział takiego refinansowania będzie znacznie wyższy. W efekcie przynajmniej częściowo ograniczone zostanie tzw. Obecnie kredyty hipoteczne udzielane są na 20 lat i więcej, a banki finansują je krótkimi depozytami. Chodzi o to, aby ta dysproporcja zmalała, a co za tym idzie, aby ryzyko systemu bankowego było mniejsze. Listy zastawne to instrumenty emitowane na okres 5-10 lat. Na świecie przez całą ich ok. Są zatem obarczone niskim ryzykiem dla inwestorów, co zmniejsza koszt pozyskania funduszy przez bank. Powodzenie projektu zależy jednak od reformy rynku finansowego. Obecnie Rada Ministrów prowadzi prace nad nowelizacją ustawy o listach zastawnych i bankach hipotecznych. Listy zastawne trzeba bowiem zaoferować także na rynkach zagranicznych po korzystnych dla polskich banków cenach, a tego rodzime banki hipoteczne na razie nie robią. Dla klientów indywidualnych wyłącznie? Kredyty będą udzielane wyłącznie w polskich złotych. W pierwszej fazie działalności skupimy się na nowych umowach, a w późniejszym okresie rozważymy również przejęcie części kredytów PKO Banku Polskiego. Muszą to być kredyty w złotych, a wierzytelność banku musi być wpisana na pierwszym miejscu hipoteki. Ponadto współczynnik LTV wartości kredytu do wartości nieruchomości może wynieść maksymalnie 80 proc. Obecnie PKO Bank Polski posiada portfel kredytowy wartości blisko 100 mld zł, zatem do nas mogą trafić kredyty na ok. Daje to ponad 3 mld zł kredytów rocznie, co pozwoli nam na szybkie osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku. Po uwzględnieniu przejętej części portfela w ciągu kilku lat możemy osiągnąć wartość kilkudziesięciu mld złotych, czyli skalę, jaką dysponował wcześniej Nordea Bank Polska. Obsługa kredytu będzie realizowana na tym samym rachunku, bankowość internetowa, doradcy bankowi nie zmienią się.