Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Wymogi Kredytu Hipotecznego

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Odpowiedz Bartosz Sosiński napisał a : 2015-04-28 o 11:14 Oczywiście, kredyt hipoteczny jest bardzo indywidualnym...

Zmiany wprowadzone w tym miesiącu mają na celu uatrakcyjnienie tego programu — od dawna bowiem krytykowano go za zbyt restrykcyjne warunki sprawiające, że bardzo niewielki odsetek lokali mieszkalnych kwalifikował się do finansowania w ramach programu MDM. Najważniejszą zmianą — z punktu widzenia powiększenia zasięgu oddziaływania tego programu — jest uwzględnienie w nim mieszkań dostępnych na rynku wtórnym. Do tej pory wsparcie finansowe MDM można bowiem było dostać tylko na nieruchomości z rynku pierwotnego, np. Teraz będzie można uzyskań kredyty z dopłatami również na lokale mieszkalne nabywane z drugiej ręki. Oczywiście, tak jak do tej pory, cena metra kwadratowego takiego mieszkania, nie może przekraczać wskaźnika określonego dla lokalizacji, w której taka nieruchomość się znajduje. Zdecydowano się jednak zróżnicować limity cen dla rynku pierwotnego i wtórnego. O ile limit ceny metra kw. Przykładowe limity cen metra kwadratowego obowiązujące na terenie miast wojewódzkich w III kwartale 2015 przedstawiono na poniższej tabeli. Źródło: Bank Gospodarstwa Krajowego Wyższe dopłaty — jednak nie dla wszystkich Drugą kluczową zmianą w programie MDM jest podwyższenie dofinansowania wkładu własnego. Najbardziej zadowolone z niej będą rodziny posiadające dwójkę lub więcej dzieci. Osoby samotne, małżeństwa bezdzietne a także ci, którzy dzieci nie posiadają, uzyskają dopłaty na takim samym poziomie jak poprzednio. Okazuje się, że w ramach MDM mają oni prawo do wyższego metrażu stanowiącego podstawę dofinansowania. W przypadku osób lub rodzin, które wychowują trójkę dzieci lub więcej powierzchnia użytkowa mieszkania objęta dopłatą wynosić może nawet 65 m. W przypadku rodzin posiadających co najmniej troje dzieci zniesiono limit wiekowy. Do tej pory wszystkich obowiązywała zasada, iż najmłodszy z kredytobiorców starających się o kredyt mieszkaniowy z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla młodych, nie może przekroczyć wieku 35 lat. Zatem kredytobiorcy wychowujący co najmniej trójkę dzieci nie muszą już mieścić się w tym ograniczeniu wiekowym. Pomimo teoretycznie coraz korzystniejszych warunków obsługi kredytu hipotecznego przede wszystkim za sprawą obniżającego się oprocentowania kredytów hipotecznych oraz postępującego w ślad za tym wzrostu zdolności kredytowej , bez wątpienia w 2015 roku kredytobiorcy będą musieli się liczyć ze wzrostem trudności w jego uzyskaniu. Niektórzy niedoszli posiadacze kredytów narzekają jednak, że w dalszym ciągu banki mają bardzo wysokie wymagania co do zdolności kredytowej, przez co wielu osobom nie przyznają finansowania. Na forach kredytowych przyszli kredytobiorcy utyskują także na długi czas oczekiwania na kredyt hipoteczny, który niejednokrotnie sięga kilku tygodni. Powyższe trudności i ograniczenia da się jednak zminimalizować, pod warunkiem przygotowania się d zaciągnięcia takiego zobowiązania już zawczasu.