Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Mbank Kredyt Na Start

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Łączna maksymalna wysokość środków, jakie Bank może przekazać Klientom w ramach promocji "Rok bez ZUS-u",...

Oczywiście rządzi zasada — im dłużej w biznesie, tym większa szansa na kredyt, im większy kredyt, tym większe i trudniejsze wymagania do spełnienia, jeśli chodzi na przykład o zabezpieczenie tego kredytu. Startujący w biznesie przedsiębiorca praktycznie zawsze potrzebuje pieniędzy na rozwój i inwestycje. Nie każdy jednak dysponuje odpowiednimi kwotami i nie każdy ma możliwość pożyczenia — zwykle dużych — pieniędzy, dlatego właściciele młodych firm szukają często finansowego wsparcia, która — niejednokrotnie — decyduje o być albo nie być danego biznesu. Anioły Biznesu, dotacje unijne, programy rządowe… Opcji jest stosunkowo wiele, ale nie zawsze się udaje. W efekcie, wielu nowych przedsiębiorców ląduje w banku z wnioskiem o kredyt. Jak to wygląda obecnie? Zobacz: Mikropożyczki: niezły biznes, ale na grząskim rynkuWiele instytucji finansowych w Polsce nie ma w ogóle w swojej ofercie produktów przygotowanych z myślą o start-upach. Powodem jest najczęściej duże ryzyko wiążące się z udzieleniem pożyczki firmie, która nie ma ustabilizowanej i przewidywalnej sytuacji finansowej. Jeśli już banki decydują się na kredytowanie początkujących przedsiębiorców, zazwyczaj pożyczają im niewielkie kwoty. Warto zaznaczyć w tym momencie, że nie ma też jednorodnych standardów, wedle których startujące firmy byłyby oceniane. Są banki, które jako firmę bez stażu rynkowego kwalifikują nawet taką działalność, która ma już dwa lata. Firma Tax Care przyjrzała się temu tematowi i przeprowadziła badanie, pytając banki o produkty kredytowe dla start-upów kredyty dla firm z zerowym stażem rynkowym, kredyty dla firm działających od 6 do 12 miesięcy oraz produkty dla firm funkcjonujących na rynku dłużej niż rok. Najwięcej deklaruje Idea Bank kredyt na start ze wsparciem unijnym do 350 000 PLN , najmniej PKO BP 1000 PLN w ramach salda debetowego. Pozostałe banki oferują wsparcie rzędu do 50 000 PLN mBank i Multibank do 10 000 PLN, FM Bank PBP i Pekao SA do 20 000 PLN, Idea Bank 25 000 PLN, BPS 50 000 PLN. Pozostałe banki najczęściej zwiększają kwoty wyżej opisanych kredytów, proporcjonalnie do stażu firmy. Maksymalne kwoty kredytowania w tej grupie to kwoty milionowe. W Idea Bank nawet 3 000 000 PLN. Inne banki oferują nieco mniej, ale to także sumy z sześcioma zerami: do 2 000 000 PLN od Meritum Bank, do 1 200 000 PLN w przypadku ING Bank Śląski oraz Raiffeisen Polbank, do 1 000 000 PLN w Banku BPH. Banki nie chcą, ale i wielu przypadkach nie mogą podać konkretnych liczb, bo poszczególne oferty niejednokrotnie mają charakter indywidualny. Uogólniając jednak można przyjąć, że najwyżej oprocentowane powyżej 16 proc.