Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Play Kredyt Na Telefon

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Odpowiemy również na wszelkie pytania za pomocą poczty elektronicznej kontakt cashsport. Telefon 22 102 16...

Otrzymanie pieniędzy jest zależne od księgowania międzybankowego. Wszystkie spłaty pożyczki oraz prowizje za przedłużenie należy kierować na numery rachunków bankowych należących do Pożyczkodawcy. Pamiętaj, aby w tytule przelewu podać numer swojej pożyczki, to przyspieszy i ułatwi proces księgowania wpłaty. Tytuł operacji bankowej: Spłata pożyczki wprowadź swój numer pożyczki Przedłużam termin spłaty pożyczki wprowadź swój numer pożyczki Po prawidłowo przeprowadzonym procesie weryfikacji danych Klienta, Twoja umowa zostanie dołączona do panelu Klienta MOJE KONTO oraz wysłana na Twój adres korespondencyjny umieszczony w Karcie Klienta. Prosimy o podpisanie Umowy Odnawialny Limit Pożyczki CASHSPORT. W innym wypadku umowa może zostać wypowiedziana a Pożyczkobiorca będzie zobligowany do zwrotu całości udzielonej pożyczki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z Zespołem Wsparcia Obsługi Klienta - Infolinia: 22 102 16 10, bądź za pośrednictwem naszej strony internetowej www. Odpowiemy również na wszelkie pytania za pomocą poczty elektronicznej kontakt cashsport. Telefon 22 102 16 10 Informacja telefoniczna PON - PT: 9 - 17, Sobota: 9 - 14 Wnioski o pożyczkę sąweryfikowane codziennie 8 - 22 Przelewy bankowe sąrealizowane poniedziałek - niedziela 8 - 22 Informacja o płatności splata cashsport. Konstytucji 3 Maja 2, 96-200 Rawa Mazowiecka, zarejestrowany Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS o numerze 0000535562, kapitał zakładowy 205 000,00 zł, NIP 8351605164, REGON 360002856. Pożyczkodawca udziela pożyczek gotówkowych na kwotę od 100,00 PLN do 500,00 PLN jako pierwsza pożyczka, kolejna od 100,00 PLN do 2000,00 PLN. Pożyczkodawca może przekazać dane o zadłużeniu Klienta gdy spełnione zostaną przesłanki z art. Jednorazowa opłata rejestracyjna w wysokości 0,01 PLN przelana z własnego rachunku bankowego Pożyczkobiorcy. Okres 15 minut odliczany jest od momentu wydania przez Pożyczkodawcę pozytywnej decyzji dotyczącej oceny zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy stan na dzień 20-04-2016. W przypadku braku płatności udzielonej pożyczki w określonym terminie o ile termin płatności nie został przedłużony po dokonaniu odpowiedniej opłaty za przedłużenie spłaty pożyczki pobierane będą odsetki za zwłokę naliczone zgodnie z załącznikiem B Tabela Opłat i Prowizji oraz w wysokości czterokrotności stopy lombardowej NBP w stosunku rocznym, obowiązującego w dniu zawarcia umowy o pożyczkę oraz koszty windykacyjne nałożone przez firmę Alektum Inkasso. Opóźnienie w płatności udzielonej pożyczki wpływa na ocenę kredytową. Negatywna historia kredytowa spowoduję problemy z uzyskaniem produktów bankowych, ograniczy funkcjonowanie na rynku konsumenckim i prowadzenie działalności gospodarczej. Utrudni dostęp do wszystkich usług finansowych, telekomunikacyjnych, multimedialnych, energetycznych, czy wynajmu lokalu.