Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Hipoteczny Pekao S A Opinie

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Na pierwszym miejscu zestawienia uplasował się bank PKO BP, który oferuje promocyjną marżę w wysokości...

Nie możemy bowiem tutaj liczyć na bezpłatne wysyłanie pieniędzy na inne konta, nawet jeśli będziemy mieć tutaj na myśli zewnętrzne przelewy internetowe na inny rachunek, niż nasz. Za przelew zostanie nam potrącona kwota pięćdziesięciu groszy, a za przysłany na nasz telefon SMS dodatkowe dwadzieścia groszy. Jeśli zaś zamiast powiadomień na telefon zdecydujemy się skorzystać z tokena, wówczas musimy liczyć się z tym, że ilekroć będziemy robić przelew przez Internet, zapłacimy dodatkowo za token złotówkę. Biorąc pod uwagę opinie dotyczące bankomatów, zauważymy, że możemy tutaj korzystać z darmowych urządzeń Pekao SA i Euronet, w sumie ponad pięć tysięcy pięćset bankomatów w Polsce. Gdy będziemy chcieli skorzystać z wpłatomatu, musimy być przygotowani na prowizję w wysokości dwóch procent wpłacanej kwoty, a minimalna opłata, jaką poniesiemy w takiej sytuacji, to pięć złotych. Warto też zwrócić uwagę na atrakcyjne rabaty, na jakie mogą liczyć ci, którzy założą Eurokonto Intro. Nawet trzydziestoprocentowe obniżki, jakie będą dotyczyć tych sklepów objętych programem partnerskim i oznaczone logo banku Pekao SA. By skorzystać z rabatu, wystarczy przed dokonaniem transakcji odnieść się do promocji, czy podać kod rabatowy, jaki będzie dostępny na stronie takiego sklepu. Bank przygotował też ciekawą ofertę dla tych studentów, którzy będą chcieli skorzystać z Domu Maklerskiego. Można tutaj liczyć na bezpłatne prowadzenie rachunku inwestycyjnego, a także na niższą prowizję od zrealizowanej transakcji. Z Eurokonta Intro można korzystać do trzydziestego roku życia, a później bank zaproponuje inny rodzaj rachunku ze swojej oferty. Tradycyjnie prosimy o zamieszczanie waszych opinii na temat rachunku jakim jest euroKonto Intro — opinie jakie są wady i zalety tego konta z punktu widzenia posiadacza są najistotniejsze. Co do Banku Pekao, to mam akurat o nich bardzo dobre zdanie. Mają naprawdę ciekawe szkolenia na których zdarzyło mi się być, może stąd ta sympatia. Jeśli chodzi o same oferty kont bankowych Banku Pekao, to Eurokonto w Pekao SA oceniam naprawdę bardzo dobrze. Poza tym jakie to koszty — 99 groszy jak używamy karty każdego miesiąca minimum 350 zł , a jeśli nie to o złotówke więcej, to żadne pieniądze, bo w innym banku wypłacimy raz z bankomatu obcego już nas kasują 5 zł, tak więc eurokonto jest super. Co do szkoleń w Pekao, to także mogę się pochwalić, że zdarzyło mi się uczestniczyć. Natomiast o funkcjonowaniu samego banku mogę powiedzieć tylko tyle, że dawniej nie kojarzyłem ich zbyt dobrze.