Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Rozwód A Kredyt Hipoteczny Forum

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Kto tu sie kierowal mysla o zarobku, a kto o zwyklym oszczedzaniu? Osobiscie nie oczekuje...

Pewnie dzisiaj znalazłyby się takie osoby, które jeszcze wczoraj czekały aż frank spadnie, np. Nasze postrzeganie rzeczywistości potrafi się zmienić bardzo szybko. Tym bardziej lepiej mieć do tego dystans. Warto po zastosowaniu się do punktu 1 sprawdzić, czy ze względu na umocnienie franka, wartość Twojego kredytu nie przekroczyła wartości nieruchomości, która stanowi jego zabezpieczenie. Wszystkie te informacje znajdziecie w umowie kredytowej. Czarny scenariusz opisany jest w umowie. Może to być konieczność wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, wezwanie nas do spłaty części kredytu lub wniesienia dodatkowego zabezpieczenia. Niemniej jednak prawdopodobieństwo tego, że bank się o coś upomni jest raczej znikome — o ile terminowo spłacamy raty. Teoretycznie istnieją dwa scenariusze awaryjne — czyli przewalutowanie kredytu na złotówki oraz restrukturyzacja kredytu. Lepiej jednak nie sięgać po żaden z nich. Szczególnie wtedy, gdy kurs CHF szaleje i nie wiadomo kiedy i na jakim poziomie się ustabilizuje. Decydując się na zamianę kredytu na złotówkowy, konwersji dokonamy po aktualnym, już wyższym kursie. Jeśli kurs franka miałby w przyszłości spaść, to mogłoby się okazać, że wykonaliśmy tę operację w najgorszym możliwym momencie. Oczywiście nikt nie zagwarantuje, że kurs nie wzrośnie, co mogłoby uczynić przewalutowanie atrakcyjnym. Minusem przewalutowania jest jednak to, że de facto w momencie jego dokonania uniemożliwiamy sobie skorzystanie z ruchów kursu w korzystnym dla nas kierunku w ciągu kolejnych kilkudziesięciu lat pozostałych nam do spłaty kredytu. W mojej ocenie, takie postawienie wszystkiego na jedną kartę, jest dużo bardziej ryzykowne niż systematyczne spłacanie czasami mniejszych a czasami większych rat w CHF. W tym ostatnim przypadku mamy tę elastyczność, że możemy gromadzić nadwyżki finansowe w PLN nadal znacznie lepiej oprocentowane niż depozyty w strefie euro i Szwajcarii i w momentach, gdy kurs CHF spada, kupować większą partię waluty i nadpłacać kredyt. Jeśli dokonamy przewalutowania, to będziemy już zmuszeni płacić raty w złotych pamiętając, że wymieniliśmy franki, np. Po nią powinniśmy sięgnąć tylko w ostateczności, jeśli np. W takim przypadku powinniśmy poinformować bank o tym, że spodziewamy się problemów finansowych i chcąc im zapobiec przedstawiamy bankowi propozycję, która pozwoli utrzymać nam płynność finansową.