Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Mdm Opinie

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


To sprawi ze nie bedziesz musial skakac z wiezowca ani sie wieszac or smth. Bezpieczniej...

Limit wieku nie dotyczy osób wychowujących co najmniej trójkę dzieci. Tak, ale tylko w sytuacji, gdy osobno żadna z osób nie posiada zdolności kredytowej. Tak, w ramach programu MdM można nabyć mieszkanie zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Z programu Mieszkanie dla Młodych mogą skorzystać zarówno osoby samotne jak i małżeństwa do 35. Ograniczenie nie dotyczy osób nie wychowujących min. Dopłatę można uzyskać na zakup mieszkania z rynku pierwotnego, rynku wtórnego, mieszkań powstałych w wyniki adaptacji i przebudowy oraz mieszkań od spółdzielni mieszkaniowych. Kredyt hipoteczny w walucie polskiego musi mieć wartość min. Nie ma limitu zarobkowego dla osób chcących skorzystać z finansowego wsparcia. Wymagana jest za to zdolność kredytowa, która umożliwi zaciągnięcie kredytu w banku uprawnionym do udzielania kredytów w ramach Mieszkanie dla Młodych. Przy braku zdolności kredytowej do preferencyjnego kredytu może przystąpić każdy, nie tylko członkowie najbliższej rodziny. Wnioskodawca może zakupić dom z rynku pierwotnego i wtórnego. Ustawa przewiduje, że dom może mieć maksymalnie 100 m kw. Jeśli wnioskodawca posiada troje dzieci własnych lub przysposobionych , może zakupić dom o powierzchni maksymalnej do 110 m kw. Bez względu na wielkość domu, państwo dopłaci w ramach programu Mieszkanie dla Młodych do 50 m kw. W przypadku sprzedaży mieszkania w ciągu pięciu lat od zakupu, kwotę dofinansowania wkładu własnego należy zwrócić. Zwrotowi podlega część otrzymanej dopłaty, proporcjonalna do liczby miesięcy pozostających do końca 5-letniego okresu zobowiązania. Do pobrania Ustawa z dnia 27 września 2013 r. Projekt ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez ludzi młodych 12.