Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Hipoteczny Krok Po Kroku

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


W których bankach powinna starać się o kredyt? Wcześniej od rozwiązania problemu ważniejsza jest zemsta...

Należy poprosić doradcę o udostępnienie taryfy opłat i prowizji banku. Aby uzyskać odpowiedź na pytanie, który kredyt będzie najlepszy, samemu trzeba znać odpowiedzi na ewentualne pytania banku. Powinniśmy, więc się do nich wcześniej przygotować. Jeżeli chce się uzyskać dokładną ofertę, dane muszą odzwierciedlać stan faktyczny. I na kiedy wypada spłata ostatniej raty zaciągniętego kredytu? Jeżeli tak, to jak duże w dniach byty to opóźnienia i jak często w miesiącach się zdarzały? W trakcie rozmów Doradca z pewnością pojawia się dodatkowe pytania, które będą uzależnione od indywidualnych uwarunkowań. Proces wyboru nie będzie zapewne prosty i oczywisty. Warto, zatem dać sobie wystarczająca ilość czasu, aby nasza decyzja była w pełni świadoma i korzystna. Należy dobrze przeanalizować swój domowy budżet i sprawdzić, jakie obciążenie bedzie dopuszczalne. Powinno się przy tym uwzględnić podwyższoną ratę w początkowym okresie oraz wszystkie dodatkowe koszty uzyskania kredytu hipotecznego. Trzeba dobrze przygotować sie na pytania ze strony doradcy. Tylko wtedy można liczyć na przedstawienie rzeczywistych warunków kredytowych, a nie oferty marketingowej. Należy sprawdzić, jakich dokumentów standardowo bedzie wymagać bank, żeby rozpatrzyć wniosek kredytowy. Masz już wybraną nieruchomość bądź zamierzasz wybudować dom jednorodzinny przy wsparciu banku. Konieczne, więc będzie przedstawienie wymaganych dokumentów. Trzeba się przygotować na wiele uciążliwości w gromadzeniu i składaniu zaświadczeń i opinii, na ksero kopiowanie dziesiątek stron, a także donoszenie dokumentów spoza wymaganej listy. Poszczególne banki mają indywidualne wymagania, co do potrzebnych dokumentów przy kredycie mieszkaniowym.