Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Oprocentowanie Kredytu Konsumpcyjnego

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Maksymalna kwota jaką można dostać od banku to 150 000,00 złotych, którą można spłacić maksymalnie...

Eksperci radzą, aby porównując koszt kredytu w poszczególnych instytucjach finansowych, pytać w bankach o rzeczywistą roczną stopę oprocentowania RRSO. Banki mają obowiązek informować o jej wysokości. Oblicz rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Bankowcy uważają, że nie naruszają ustawy antylichwiarskiej, bo nominalne oprocentowanie w żadnym banku nie przekracza dzisiaj 20 proc. Mają więc prawo pobierać aż tak wysokie opłaty za udzielenie pożyczki. Niestety wzrosła też liczba klientów, którzy nie spłacają pożyczek w terminie. Jeśli klienci ponoszą jakieś dodatkowe koszty poza oprocentowaniem, to wynika to z uzgodnionych warunków i specyfiki oferowanego produktu — mówi Krzysztof Pietraszkiewicz prezes Związku Banków Polskich. Jednak w reklamach i broszurach bankowych informacja o rzeczywistych kosztach kredytu jest umiejętnie ukrywana i pokazywana małym drukiem, aby klient nie zwrócił na nią uwagi. Z analizy przeprowadzonej przez Expander wynika, że tylko w dwóch bankach rzeczywisty koszt kredytu jest poniżej 20 proc. Najczęściej RRSO w bankach wynosi ok. Tymczasem stopy procentowe w NBP są na poziomie najniższym od początku lat 90. Jeśli zaczną rosnąć, to niestety nie można wykluczyć, że także kredyty gotówkowe będą jeszcze droższe. Wówczas spowoduje to wzrost oprocentowania kredytów w bankach — mówi Krzysztof Pietraszkiewicz. Warto zaznaczyć, że przedstawione przez nas oprocentowanie kredytów gotówkowych dotyczy pożyczek dla klientów najbardziej ryzykownych dla banku, czyli udzielanych osobom niekorzystającym z innych usług. Klientom, którzy mają w banku konto od wielu lat i dobrą historię kredytową, niemal na pewno bank zaproponuje lepsze warunki. Ale w przypadku osoby znanej bankowi RRSO spada poniżej 39 proc. Przy jej obliczaniu uwzględnia się wszystkie opłaty, prowizje i inne koszty związane z udzieleniem kredytu opłatę przygotowawczą, opłatę za rozpatrzenie wniosku kredytowego, koszty ustanowienia hipoteki, zastawu rejestrowego, ubezpieczenia kredytu oraz kupowanej nieruchomości, opłaty za prowadzenie rachunku, z którego realizowane są spłaty. RRSO to bardzo dobry instrument, by porównywać, w których bankach kredyty gotówkowe są drogie. Rzeczywisty koszt kredytu oblicza się w stosunku do kwoty otrzymywanej, a nie nominalnej, która widnieje w umowie kredytowej i która jest często pomniejszana o koszty prowizji i inne opłaty.