Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Ca24 Sms Kredyt

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Konta Banku Zachodniego WBK oraz dawnego Kredyt Banku niedostępne w ofercie. Karty Banku Zachodniego WBK...

Dziesięć złotych za każdy tysiąc to niby niewiele. Co ciekawe, bank oferuje w ramach umowy kredytowej oprocentowanie nominalne na poziomie tylko 8 proc. Nie zmienia to jednak faktu, że pożyczając kwotę 10 tys. Policzmy jak tym razem wygląda to w praktyce. Kredyt spłacany jest w równych ratach kapitałowo-odsetkowych, kwota 10 tys. Dane te wzięte zostały z przykładu reprezentacyjnego. Rata kredytowo-odsetkowa wynosi natomiast 308 złotych. Przy założeniu, że nie byłoby żadnych dodatkowych opłat, a kredytobiorca byłby zobowiązany do zwrotu wyłącznie czystych odsetek od pożyczanej kwoty czyli 8,05 proc. Czy na kredycie można zaoszczędzić? Opierając się na reklamie banku BGŻ "Drugi rok gratis" można odnieść wrażenie, że być może nie zaoszczędzić, ale na pewno dostać kredyt bez kosztu. Przecież drugi rok jest gratis, czyli rozsądnie myśląc, wysokość opłat powinna być równa - zero!? Ponownie jednak zwróćmy uwagę na zasady działania tego kredytu, w szczególności na sposób naliczania odsetek. Ich poziom z każdym okresem spłaty miesiąc spada, gdyż naliczane są od coraz mniejszej kwoty zaciągniętego długu. Promocja "Drugi rok gratis" choć na pierwszy rzut oka wygląda wyjątkowo atrakcyjnie, mało ma jednak wspólnego z oszczędzaniem. Rozważmy przykład hipotetyczny: kwota 10 tys. Oprocentowanie nominalne narzucone przez bank, przybrało tym razem maksymalną dopuszczalną stawkę, aż 16 proc. Oprócz tego musimy standardowo zapłacić prowizję, w wysokości 5 proc. Wartości te zostają niezmienne. Nawet, jeśli stopa oprocentowania nominalnego w wyniku obniżenia stopy lombardowej NBP ulegnie obniżeniu, to prowizja wzrośnie - te koszty zostaną zatem takie same.