Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Ranking Pozyczek

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. A Szczegóły sprawdź...

W ten sposób mogą z nich korzystać od razu, odkładając w czasie zapłatę. Coraz popularniejsze stają się szybkie pożyczki online, będą niewątpliwe jednym z najprostszych sposobów pozyskania potrzebnej gotówki. Poza szybkością pozyskania gotówki oraz uproszczonymi do minimum formalnościami mają one dodatkowy atut. Można je wykorzystać na dowolny cel, nie tylko na zakup dóbr trwałych, z zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom potencjalnych klientów, prawie wszystkie działające w Polsce banki oraz liczne instytucje pozabankowe wprowadziły ten produkt finansowy do swojej oferty. W przypadku banków tego rodzaju oferta jest często adresowana wyłącznie do stałych klientów, posiadających konto osobiste w danym banku. W przypadku instytucji parabankowych nie ma w tej kwestii niemal żadnych ograniczeń. Warunki, na jakich przyznawana jest ekspresowa pożyczka internetowa są mało restrykcyjne, a tym samym grupa osób spełniających wymagania jest bardzo szeroka. Praktycznie, prawie każdy ma możliwość skorzystania z tego produktu. Co najważniejsze, wszelkie formalności są uproszczone i z reguły niewymagane jest przedkładanie jakichkolwiek zaświadczeń o zatrudnieniu czy zarobkach. Mając do dyspozycji bogatą ofertę banków i innych instytucji działających na rynku finansowym, należy poświęcić trochę czasu, aby wybrać dla siebie optymalny wariant. Po określeniu potrzebnej sumy pieniędzy należy przeprowadzić rzetelną analizę wszystkich za i przeciw danej oferty. Przede wszystkim, istotne jest, aby sprawdzić oprocentowanie pożyczek przez Internet oferowane przez sprawdzonych i rekomendowanych firm. Pierwszym zalecanym krokiem jest zapoznanie się z produktami banku, w którym masz konto osobiste. Możliwe, że jako stały klient uzyskasz preferencyjne warunki w zakresie oprocentowania, terminów, dodatkowych opłat i prowizji i wymaganych zabezpieczeń. Mające te wszystkie informacje należy następnie dokonać kalkulacji, porównując proponowane warunki z propozycjami konkurencyjnych firm oferujących tę samą usługę. Nie zawsze bowiem nawet preferencyjne warunki w banku okazują się najlepsze, jeżeli weźmiemy pod uwagę indywidualne możliwości potencjalnego klienta.