Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Preferencyjny Dla Rolników 2012

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Podpisanie stosowne umowy ma nastąpić w I kwartale 2011 roku1 075 729,03ZPORR - Zintegrowany Program...

Akcja Honorowego Oddawania Krwi W piątek 15 kwietnia 2016 r. Zestawienie pozyskanych środków unijnych Już prawie 22 mln złotych pozyskała ze środków Unii Europejskiej Gmina Mniów. Projekty realizowane z udziałem środków Unii Europejskiej w latach 2006-2010I etap kanalizacji gminy Mniów - Budowa oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Mniów oraz systemu kanalizacji sołectwa Mniów, Węgrzynów, Borki — ZAKOŃCZONY7 516 899,20Budowa kanalizacji sanitarnej z przyłączami i przepompowniami ścieków dla aglomeracji Mniów. Podpisanie stosowne umowy ma nastąpić w I kwartale 2011 roku1 075 729,03ZPORR - Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego W każdy czwartek w pokoju nr 9 Urzędu Gminy od godziny 10:00 do 12:00 pełni dyżur funkcjonariusz Policji. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się z nim osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 413737002 w. Zakończenie budowy kanalizacji w miejscowościach Pielaki, Pieradła i Zaborowice Zakończone zostało przedsięwzięcie pn. Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcachartykul. Attachments: FileFile sizeLast modified Bezpieczna żywność. Wydatki na wypłatę dla rolników środków z Programu 100 zł na 1 ha upraw rolnych lub 10 zł na 1 m 2 upraw w tunelach foliowych lub szklarniach zaplanowano w wysokości 89,35 mln. Kredyt pomoże Ci sfinansować rozwój Twojego gospodarstwa albo utworzenie nowego. Bank BGŻ znalazł się w czołówce instytucji udzielających kredytów preferencyjnych i klęskowych — wynika z raportu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ARiMR za 2012 rok. W 2012 roku Bank BGŻ udzielił 1834 kredytów preferencyjnych o łącznej wartości 890,4 mln zł oraz 560 kredytów klęskowych na kwotę 96 mln zł, co plasuje Bank odpowiednio na trzecim i drugim miejscu na rynku. Bank BGŻ jest jednak na pierwszym miejscu pod względem wysokości udzielanych kredytów. Średnia kwota kredytu preferencyjnego wyniosła ponad 480 tys. Tak wysoka pozycja w raporcie ARiMR świadczy o naszym stale rosnącym znaczeniu na polskim rynku kredytowania przedsiębiorców rolnych — powiedział Bartosz Urbaniak, dyrektor zarządzający ds. Agrobiznesu w Banku BGŻ — Wspieramy gospodarstwa nie tylko w czasach ich rozkwitu. Pomagamy również przedsiębiorcom, których dotknęły klęski żywiołowe — dodał Bartosz Urbaniak. Preferencyjne kredyty inwestycyjne z dopłatą ARiMR do oprocentowania oraz kredytów z częściową spłatą kapitału rolnicy w 2012 roku najczęściej wykorzystywali na zakup użytków rolnych. Chętnie korzystali z nich młodzi rolnicy. Środki pozyskane z kredytów przeznaczali na rozwój istniejących gospodarstw oraz utworzenie nowych.