Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Jakie Oprocentowanie Kredytu

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


I jest teraz tego ciąg dalszy. W pażdzierniku 2012 r. Przykład dziewiąty— sprawdźmy jak się...

Większość banków w przepadku kredytów hipotecznych stosuje trzymiesięczną stopę WIBOR. W rankingu opublikowanym we wrześniu 2006-10 jest niska marża. Zmiana zabezpieczenia hipotecznego często skutkuje jej podniesieniem. Na utrzymanie dotychczasowego oprocentowania nie mogą liczyć klienci Banku Zachodniego WBK, Citi Handlowego oraz ING Banku Śląskiego. Pierwotnej marży nie zmieni natomiast Crédit Agricole i Eurobank - Po półrocznym okresie w okolicy historycznych dołków 3-miesięczny WIBOR stawka decydująca o oprocentowaniu większości kredytów hipotecznych w złotych zaczął w listopadzie ubiegłego roku rosnąć. Według najnowszych danych, średnia oczekiwana roczna rentowność netto wynajmu mieszkań wynosi 4,13 proc. Zakładamy, że przed końcem III kwartału główna stopa w NBP spadnie do 3,0 proc. Dzisiejsza podwyżka została już częściowo uwzględniona, bowiem spłaty zostanie "rozbity" na większą ilość rat, co poskutkuje obniżenie comiesięcznej płatności, i nieco odciąży domowy budżet. Przyjmijmy, że kredytobiorca zaciągnął w styczniu 2008 roku kredyt w złotych na 300 tys. Dzieje się tak dzięki niższemu oprocentowaniu tych pierwszych. Pamiętaj jednak, że oprocentowanie kredytów hipotecznych może się zmieniać. Dzisiaj są tańsze, ale nie ma gwarancji, że zawsze tak będzie. Aktualnie zmienna część oprocentowania kredytów walutowych, tzw. Rata Oprocentowanie rzeczywiste Prowizja Citi Handlowy 1731,71 PLN Aby pomóc w tym trudnym wyborze, Comperia. Kryterium decydującym o miejscu w rankingu jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu. Optymalnie odzwierciedla ona atrakcyjność danego produktu, ponieważ oprócz kosztów odsetkowych kredytu innych produktów kredytobiorcy w ramach cross-sellingu. Tabela 1: TOP5 kredytów hipotecznych na 30 lat w EUR, kwota: 300 tys. Rata Oprocentowanie rzeczywiste Prowizja ostatni dzwonek na zadłużenie się w europejskiej walucie. Top 5 kredytów hipotecznych w euro, kredyt na 30 lat na 240 tys.