Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Rata

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Z tymże my musieliśmy je wygospodarować, a siostrze jakoś tak zawsze się rozchodziły, nie na...

Spłata będzie się odbywać zatem w ciągu 12 okresów. Swego rodzaju dodatkowy zysk dla finansującego wynika z faktu, że kapitał dłużnej jest pożyczony finansowanemu, a przez to finansowany płaci w sumie wyższe odsetki w trakcie trwania umowy, niż przy tradycyjnych sposobach spłat. Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Skocz do: nawigacja, szukajRata balonowa ang. Raty malejące — schemat spłaty długu, w którym kolejne raty kapitałowo-odsetkowe są coraz niższe. W praktyce najpopularniejszym schematem rat malejących jest schemat spłat w równych ratach kapitałowych. W schemacie tym kapitał kredytu jest spłacany w regularnych odstępach czasowych w równych częściach w okresie do daty zapadalności kredytu. Bazą dla naliczania odsetek jest kwota kapitału pozostającego do spłaty, która z czasem maleje, dlatego kwota odsetek w każdej racie jest coraz niższa. Kolejne raty kredytu, będące sumą części kapitałowej i odsetkowej, są coraz niższe, gdyż część kapitałowa pozostaje stała, natomiast część odsetkowa maleje. Ostatnia rata kredytu składa się prawie wyłącznie z części kapitałowej. W schemacie spłat w równych ratach kapitałowych wartości kapitału pozostającego do spłacenia po uiszczeniu kolejnych rat oraz wysokości części odsetkowych rat tworzą szeregi arytmetyczne. Raty malejące cieszą się mniejszą popularnością niż raty równe ze względu na fakt, że w początkowym okresie wysokość sumarycznej raty jest wyższa w schemacie rat malejących niż rat równych. Spłata odbywa się w schemacie równych rat kapitałowych płatnych co pół roku. Odsetki są wyznaczane od kapitału pozostającego do spłaty — na przykład w trzeciej racie wysokość odsetek jest równa 280 tys. PLN, gdyż kapitał pozostały do spłaty po zapłaceniu drugiej raty wynosi 280 tys. Szczegółowy plan spłat kredytu został zawarty w tabeli poniżej. Wykres obok przedstawia strukturę kolejnych rat — widać, że części kapitałowe rat są równe, natomiast części odsetkowe maleją. Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Skocz do: nawigacja, szukajRaty malejące — schemat spłaty długu, w którym kolejne raty kapitałowo-odsetkowe są coraz niższe. Klimkowska, Matematyka finansowa, PWN, Warszawa 2013.