Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kwota Kredytu Brutto

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Rząd przyjął projekt ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i skierował go do Sejmu tzw. Rządowy...

Only this piece of the entry will be displayed on the main blog page and will show up in the RSS feed. Więcej informacji w regulaminie forum. Polityka dotycząca plików cookies. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną. Board Zaloguj się Użyj Facebooka Potrzebujesz konta? Zapomniałem hasło Zapamiętaj mnie Niepolecane dla współdzielonych komputerów. W języku bankowym zdolnością kredytową nazywa się ocenę wiarygodności finansowej klienta wnioskującego o kredyt. Rozumie się przez to - w uproszczeniu - zdolność do spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami w terminach określonych w umowie. Prawo bankowe nakazuje bankom ocenę zdolności kredytowej na podstawie dokumentów i informacji otrzymanych od wnioskodawcy. Ustawa nie przesądza, w jaki sposób należy dokonać tej oceny, banki opracowują więc i stosują różne metody na własną rękę. Profil rzetelnego dłużnika oceniają na podstawie statystyk bankowych. Aby ocenić, czy klienta stać na dany kredyt, sprawdza się miesięczny dochód gospodarstwa domowego , liczbę osób w rodzinie, stałe miesięczne obciążenia budżetu domowego wydatki na czynsz, samochód,jedzenie, ubranie, raty innych kredytów i pożyczek, raty ubezpieczenia, alimenty. Banki obliczają wysokość tak zwanych wolnych środków klienta, które mógłby przeznaczyć na spłatę zobowiązań kredytowych. W tym celu od dochodu odejmuje się obciążenia włącznie z poręczeniami bankowymi i limitami kart kredytowych. Bada się też rzetelność klienta, a więc terminowość spłaty wcześniejszych zobowiązań kredytowych także wobec innych instytucji bankowych. Oprócz profilu finansów brane są pod uwagę czynniki metrykalne jak wiek, płeć, stan cywilny , wykształcenie, profil zawodowy, ciągłość zatrudnienia , nawet stałość miejsca zamieszkania. Trzeba wziąć pod uwagę to, że zdolność kredytowa oceniana jest oddzielnie dla każdego rodzaju kredytu, a także szczegółowych jego parametrów. Nasze możliwości badane są w odniesieniu do kwoty, waluty, okresu kredytowania, rodzaju zabezpieczenia, wysokości oprocentowania oraz jego charakteru zmiennego lub stałego , dalej - do wysokości spłacanych rat i tego, czy są one równe lub malejące.