Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt 4x25 Na Czym Polega

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Antara II generacji wkrótce w Dixi - zobacz Wyprzedaż rocznika 2015 - upust 24 000...

Pozostałe raty płaci w określonym momencie roku, a nie co miesiąc. Inną wariacją pozwalającą znacząco obniżyć wartość rat jest rozłożenie wartości auta na 47 rat po 300 zł, a w 48 miesiącu wpłacenie raty balonowej o wartości np. Klient może wziąć również kredyt i pierwszą ratę spłacić dopiero po roku. Liczba kombinacji jest właściwie nieskończona, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dealerów korzystających z harmonogramów spłat. Oprocentowanie stałe jest dla klienta gwarancją stabilności raty kredytowej. Szczególnie poleca się wybór oprocentowania stałego w przypadku prawdopodobieństwa wzrostu stawki WIBOR w wyniku podnoszenia stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Okres kredytowania to kwestia wyboru klienta, przy czym banki mogą wskazać maksymalny dla określonej pożyczki. Dłuższy okres kredytowania to niższa rata kapitałowo- odsetkowa. Należy jednak pamiętać przy tym, że oznacza on również wyższy koszty kredytu. Przykład: kwota kredytu 10 000 zł, okres kredytowania 6 lat, oprocentowanie 6,9 proc. Przy skróceniu okresu kredytowania do 5 lat, rata zwiększa się do ok. Oprocentowanie nominalne określa koszt odsetek i jest częścią składową całkowitego kosztu kredytu. Oprocentowanie realne obejmuje wszystkie inne koszty kredytu: oprócz oprocentowania są to koszty prowizji bankowej i usług dodatkowych np. Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, oprocentowanie realne określa Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania RRSO. W sytuacji, gdy kredyt nie jest spłacany, postępowanie banku zależy od dobrej woli klienta i jego chęci współpracy. Na pewno trzeba liczyć się z kosztami odsetek karnych, kosztami powiadomień o braku spłaty zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji. Dodatkowo bank ma prawo zgłoszenia zaległości do Biura Informacji Kredytowej, co powoduje niekorzystną historię kredytową, a to z kolei wpływa negatywnie na ocenę klienta w przypadku wnioskowania o inne produkty kredytowe w ciągu kolejnych pięciu lat. Bank w trudnych sytuacjach losowych pomagają jednak pożyczkobiorcom, bo — mówiąc brutalnie — zależy im na utrzymaniu przy życiu kury znoszącej złote jajka w postaci odsetek od pożyczonej kwoty. Klient może w związku z tym złożyć do banku wniosek np. Trzeba jednak pamiętać, że licytacja pojazdu bardzo często nie prowadzi do pokrycia wymaganej do spłaty kwoty kredytu i bank może wystawić dodatkowo bankowy tytuł egzekucyjny.