This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Pożyczka K C

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Pieniądze mogą się znaleźć na koncie pożyczkobiorcy nawet w przeciągu piętnastu minut od chwili podpisania...

Umowa pożyczki może mieć charakter:Przedmiotem pożyczki może być suma pieniężna wyrażona w walucie polskiej lub obcej, pozostającej w obiegu. Przedmiotem pożyczki może być także pieniądz bezgotówkowy, czyli jednostki pieniężne. Zawarcie umowy pożyczki wiąże się z przeniesieniem przez pożyczkodawcę przedmiotu umowy pożyczki na własność pożyczkobiorcy. Przeniesienie przedmiotu pożyczki może nastąpić w każdy prawem przewidziany sposób. W przypadku pieniądza może być to przelew bankowy, czy otwarcie kredytu na rachunku bankowym. Wręczenie czeku, weksla lub innego papieru wartościowego, nie oznacza wydania przedmiotu pożyczki, gdyż następuje to z chwilą uzyskania gotówki. W umowie strony mogą dowolnie oznaczyć termin zwrotu pożyczki i w takim wypadku, z chwilą upływu tego terminu, dłużnik zobowiązany jest natychmiast spełnić świadczenie. Dopuszczalne jest uzgodnienie zwrotu przedmiotu pożyczki w ratach, wówczas jeżeli nie postanowiono inaczej zwrot staje się wymagalny z upływem terminów ustalonych dla poszczególnych rat. Termin przedawnienia roszczenia o zwrot pożyczki wynosi dziesięć lat, zaś w przypadku gdy jest to związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, termin ten wynosi trzy lata. Umowa zawarcia pożyczki może być w formie ustnej, ale zgodnie z kodeksem cywilnym umowa pożyczki, której wartość przenosi pięćset złotych powinna być zawarta na piśmie. Reklamy to jedyne źródło finansowania rozwoju Encyklopedii. Użyj funkcji: Wyłącz blokowanie na mfiles. Forma umowy pożyczki Umowa pożyczki może być zawarta w dowolnej formie ustnej, pisemnej, w formie aktu notarialnego. Umowa pożyczki może mieć charakter: nieodpłatny - "zbliżając się swym charakterem do użyczenia", odpłatny - gdy dający zastrzegł wynagrodzenie za korzystanie z kapitału w postaci odsetek lub udział w zysku osiąganym przez biorącego w związku z używaniem przedmiotu pożyczki. Przedmiot umowy pożyczki Przedmiotem pożyczki może być suma pieniężna wyrażona w walucie polskiej lub obcej, pozostającej w obiegu. Przeniesienie własności przedmiotu pożyczki Zawarcie umowy pożyczki wiąże się z przeniesieniem przez pożyczkodawcę przedmiotu umowy pożyczki na własność pożyczkobiorcy. Treść udostępniana na licencji GNU licencja wolnej dokumentacji 1.