Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Pożyczka Gwarantowana Opinie

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Propozycja ta jest idealna dla osób, które szukają w życiu prostych i wygodnych rozwiązań. Całkowita...

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych następuje w oparciu o zaakceptowanie kuriozalnego dokumentu zobacz tekst zgody , który powołuje się na ustawę o ochronie danych osobowych obowiązującą w... Skoro firma podaje jako adres siedziby ul. Solec w Warszawie, to dlaczego odwołuje się do rozwiązań prawnych przyjętych za naszą południową granicą? W świetle standardów panujących w branży finansowej takie zachowanie jest co najmniej niezrozumiałe. Trzeba także przestrzec przed ewentualnymi konsekwencjami przekazania danych osobowych we władanie Cresco — ten pseudo-pośrednik nigdzie nie zdefiniował nawet fragmentarycznej listy partnerów serwisu. Użytkownik — w momencie wysłania formularza — całkowicie i nieodwołalnie traci kontrolę nad podanymi danymi. Cresco Group może postępować z danymi według swoich własnych widzimisię, a klient nie dysponuje nawet szczątkową wiedzą odnośnie tego, do kogo może trafić adres, numer telefonu czy PESEL. Pod każdą frazą kryje się krótki artykuł, z którego lektury nie wyniesiesz absolutnie nic, a jedynie stracisz cenny czas. Powyższy fragment pochodzi z jednego serwisu, jednak treść występuje we wszystkich sześciu witrynach. Warto dodać, że zrzut ekranu obejmuje tylko mikroskopijną część spamowego śmietnika. Na ile skuteczne są metody preferowane przez Cresco Group? Wszystko wskazuje na to, że zastosowane techniki pozycjonowania nadal działają, choć ich efektywność jest zdecydowanie niższa niż trzy lata temu, gdy powstawały serwisy. Pozostaje mieć nadzieję, że osoby odpowiedzialne za algorytmy rządzące wartościowaniem stron przez Google niebawem nauczą się rozpoznawać podobne manipulacje i penalizować tego typu praktyki z całą surowością. Dopóki będzie istnieć zapotrzebowanie na pozabankowe pożyczki — dopóty witryny o tak niskiej wiarygodności i jakości będą występować w wynikach wyszukiwania. Regulacje prawne nic nie wskórają przeciwko pomysłowości osób, chcących się wzbogacić kosztem zdesperowanych konsumentów poszukujących pożyczki online. Lista zarzutów wobec Cresco Group jest długa: poczynając od nieprawidłowości związanych z adresem, przez aberracje dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych, aż po intencjonalne wprowadzanie klienta w błąd i posługiwanie się niezrozumiałym narzeczem, niemającym wiele wspólnego z językiem polskim. Owszem — istnieją uczciwi pośrednicy — postaram się przygotować w najbliższym czasie tekst dotyczący takich podmiotów. Niestety — stanowią oni wąskie grono, do którego z pewnością nie należy zaliczyć serwisów należących do Cresco Group. Ta analiza stanowi jednoznaczne ostrzeżenie przed przekazywaniem danych osobowych temu podmiotowi — jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek pomimo zapoznania się z ostrzeżeniami — czynisz to wyłącznie na własną odpowiedzialność.