This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Studencki Umcs

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Zachęcamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem w celu wdrożenia programu w Waszej Szkole. Finanse dla najmłodszychCele...

Udostępniamy przydatne kalkulatory do obliczenia kwoty odsetek od pieniędzy złożonych na lokacie, wysokości rat zaciągniętych kredytów a także kalkulator RRSO, dzięki któremu można w prosty sposób porównać różne oferty kredytowe. Kalkulator lokat, kredytu oraz rzeczywistej rocznej stopy procentowej już na naszym portalu O Stowarzyszeniu O nas Skład zarządu Zespół SKEF Jak zostać członkiem SKEF? Statut SKEF SKEF członkiem ECDN Film z działalności SKEF Sprawozdania z działalności Partnerzy Projekty Senior na plus! Warsztaty z edukacji finansowej dla osób 55 plus Ekonomia w Praktyce Żyj finansowo! Warsztaty z planowania finansowego i zarządzania budżetem osobistym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. II edycja Twoje osobiste finanse. Budowanie postaw przedsiębiorczych w grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych Edukacja finansowa — zapobieganie nadmiernemu zadłużeniu Jak spłacać, aby nie płakać. Jak uniknąć problemów z zaciągniętym kredytem? Od stycznia 2016 zmiany w prawie upadłościowym Upadłość konsumencka od 1 stycznia 2016 roku uległa pewnej zmianie na mocy nowego prawa upadłościowego z dnia 15 maja 2015 r. Były przedsiębiorca konsumentem Zmieniły się regulacje dotyczące upadłości byłego przedsiębiorcy. Wniosek może złożyć także wierzyciel dłużnika Trzecia istotna zmiana to możliwość ogłoszenia upadłości na wniosek wierzyciela. Jednolity wzór formularza Należy też dodać, że od stycznia 2016 roku we wszystkich sądach gospodarczych obowiązuje jednolity formularz dotyczący wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Pomoc zadłużonym przy składaniu wniosku Oferujemy bezpłatne porady dla zadłużonych. Unii Lubelskiej Odwiedź stronę Zawiadomienie o zwołaniu Zwyczajnego Zebrania Przedstawicieli Terminy spotkań grup członkowskich Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo — Kredytowa im. FINANSE BEZ TAJEMNIC Produkty oszczędnościowe dostępne na rynku 21. Z roku na rok rośnie liczba zagranicznych studentów uczących się odpłatnie na polskich uczelniach wyższych. Ukraińców i liczba ta rośnie to stypendia dla 550 ukraińskich studentów po 900 zł. Drugich na liście Białorusinów uczy się u nas ponad 4 tys. Dyskusja o rzekomym faworyzowaniu studentów z zagranicy — zwłaszcza z Ukrainy — wybuchła w internecie jeszcze w końcu 2015 roku za sprawą strony na Facebooku: Stop ukrainizacji Uniwersytetu Opolskiego. Strona ta została już zlikwidowana, choć wcześniej polubiło ją kilkaset osób.