This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Mieszkaniowy Wbk

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Zaświadczenie o spłaceniu kredytu jest przydatne w przypadku błędu BIKu i niewykreślenia naszego kredytu z...

W wyjątkowych przypadkach nawet cztery. Gorzej, gdy przerwa jest dłuższa lub są one częstsze. Bank, analizując nasze możliwości, weźmie pod uwagę prognostyk, iż w przyszłości nasze zarobki też mogą być nieregularne i — co za tym idzie — pojawią się trudności w systematycznej spłacie zobowiązania. A nasza wiarygodność w takiej sytuacji po porostu zmaleje. Gdy jednak przejdziemy pierwszy etap weryfikacji, bank poprosi nas o różne dokumenty. Za każdym razem koniecznie trzeba będzie udokumentować źródła dochodów. Zdecydowana większość banków będzie wymagała także kopii zeznania podatkowego PIT za poprzedni rok kalendarzowy. Oczywiście trzeba będzie także dołączyć kopie umów zlecenia lub umów o dzieło oraz kopie rachunków. W każdym banku niezbędne będzie ponadto dołączenie do wniosku o kredyt oświadczenia o realnych kosztach wykonania zlecenia przez zleceniobiorcę. Wszystko jest jednak do przebrnięcia i jeśli klient jest w stanie udowodnić, że jest i będzie rzetelnym oraz wiarygodnym klientem, bank przychyli się do jego wniosku. Bo jak się okazuje, umowa zlecenie czy umowa o dzieło nie jest przeszkodą w zaciągnięciu kredytu hipotecznego. Lokata z definicji kojarzy się z produktem gwarantującym pełne bezpieczeństwo oszczędności. Czasami jednak tym terminem określane są produkty, które nie do końca działają na zasadach zwykłego depozytu. Tak jest na przykład z lokatami strukturyzowanymi, których zysk może zależeć od notowań towarów, surowców czy firm z określonych branż. Wrzesień to dla rodziców dzieci i młodzieży w wieku szkolnym poważne wyzwanie finansowe. Oprócz standardowej wyprawki, której koszt nie jest mały w przeliczeniu na jedno dziecko sięga prawie 800 zł! To obligatoryjny wydatek wysokości 84 zł. Do tego, jeśli chcemy, by nasze dziecko rozwijało swoje pasje, poszerzało horyzonty czy uczyło się dodatkowo języka obcego, musimy liczyć się z kosztem rzędu 45 zł miesięcznie.