This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Nadpłacanie Kredytu Hipotecznego Kalkulator

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Przy działalności często liczy się poprzedni rok i dane z PITu. Dużo zależy od typu...

Może później, może wcześniej, może na mniejszą, a może na większą skalę. Z pierwotnych 300 000 złotych zostało jeszcze do spłaty 283 000 rozłożone na pozostałe 27 lat. Powiedzmy, że przez kolejne trzy lata będzie spokój i oprocentowanie naszego kredytu oscylować będzie wokół 3. Liczby też nieco zaokrąglam — chodzi o rząd wielkości. Ustalanie MAR: jeśli wzięliście kredyt parę lat temu to na początku raty były wyższe niż teraz. Zapewne braliście wtedy pod uwagę, że te raty w którymś momencie mogą być jeszcze trochę wyższe. To co najmniej taką właśnie kwotę powinniście uznać za MAR. Jeśli założysz więcej, to tym lepiej dla bezpieczeństwa Twoich finansów. Ustalonej tutaj MAR nie modyfikuj w trakcie trwania procedury, a jeśli już to tylko w górę. Rób to jednak ostrożnie, żeby nie przeszarżować np. Baltazar nie bardzo się przejmuje czym w ogóle jest MAR. Wpłacaj różnicę między MAR a faktyczną ratą, na osobny rachunek oszczędnościowy. Albin wpłaca więc o 410 zł miesięcznie na konto oszczędnościowe. Baltazar te 410 zł bez większych problemów włącza w budżet na bieżące wydatki, nie traktując ich jako w żaden sposób jako dar losu ani tym bardziej od jakiejś Rady Polityki Pieniężnej, która jest łaskawa trzymać niskie stopy procentowe. Jak się uzbiera dwukrotność MAR, to masz już pewien bufor bezpieczeństwa — odłóż te pieniądze w bezpieczne miejsce i, jeśli wciąż MAR przewyższa wysokość faktycznej raty, oszczędzaj dalej. Całość odkłada na bok i działa dalej. Baltazar trochę się dziwi, że Albin odłożył taką kwotę. Przestaje mu jednak zazdrościć, gdy tylko dowiaduje się, że Albin wcale nie zamierza przeznaczyć tej kasy na żadne ciekawe zakupy. Z nadwyżek stopniowo nadpłacaj kredyt, częstotliwość dopasowując do uciążliwości i ew.