Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Pożyczki Jeremie

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Wznowiona została Inicjatywa JEREMIE - Pożyczki na rozwój. Planowany termin rozpoczęcia naboru wniosków to 1...

Š 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju PrzedsiębiorczoœciJEREMIE – szansa dla start up’ów Pozyskanie kapitału na inwestycje i rozwój działalnoœci jest nie lada wyzwaniem dla firm rozpoczynajšcych działalnoœć na rynku. Ewa Burczyńska ródła: F. Od stycznia przedsiębiorcy mogą się starać o preferencyjne pożyczki w ramach inicjatywy JEREMIE. Maciej Baranowicz Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego odpowiadał pytania dotyczące pożyczek. Czy po otrzymaniu pożyczki w ramach JEREMIE trzeba potem udokumentować wydatki? Są to pożyczki celowe, zatem we wniosku należy wskazać na co konkretnie będzie przeznaczona pożyczka. Wydatki następnie należy udokumentować fakturami oraz dowodami zapłaty np. Czyni się to w celu wyeliminowania potencjalnej sytuacji, w której to samo przedsięwzięcie finansowane jest z więcej niż jednego źródła publicznego np. Każde przedsięwzięcie finansowane w jakiejkolwiek formie ze środków publicznych, czy to unijnych czy też krajowych, nie może wykazywać się nakładaniem się publicznych źródeł finansowania zakaz podwójnego finansowania ze środków publicznych. Czy to przekreśla nasze szanse na pożyczkę? Posiadanie długów u wykonawców nie wyklucza przedsiębiorstwa z ubiegania się o pożyczkę, aczkolwiek wniosek taki na pewno będzie podlegał wnikliwej analizie. Koniecznym natomiast jest wykazanie braku zaległości wobec ZUS i US. Pożyczki w ramach Funduszu Pożyczkowego JEREMIE KARR S. W przypadku pojawienia się problemów ze spłatą pożyczki istnieją możliwości zmiany harmonogramu jej spłaty, oczywiście w ramach głównego terminu na jaki została ona udzielona. Zawsze w przypadku problemów ze spłatą wskazane jest znaleźć wspólnie odpowiednie rozwiązanie sytuacji. W przypadku braku spłaty pożyczki wdrażane są standardowe mechanizmy windykacyjne jakimi dysponuje każdy pośrednik finansowy. Sam skorzystałem z Jeremiego.