Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kalkulator Spłat Kredytu Hipotecznego

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Różnice te nie powinny przekraczać jednakże kilku max. Wynika to z zastosowania różnych konwencji w...

Wysokość marży często zależy od wysokości kredytu i od tzw. LTV — czyli kwoty kredytu podzielonej przez wartość naszej nieruchomości. W praktyce oznacza to, że im wyższy mamy wkład własny tym dla nas lepiej i taniej. Czy marża banku może w trakcie spłaty kredytu zmienić się na wyższą? Czasami zdarza się, że bank przedstawia promocyjną wysokość marży kredytu, która po kilku latach zmienia się na wyższą. Jaką wybrać ratę kredytu: stałą czy malejącą? Wybór raty malejącej jest tańszy, gdyż przez cały okres spłacania kredytu zapłacimy mniej odsetek niż w przypadku raty stałej. Jednak barierą przy wyborze raty malejącej jest jej wysokość w początkowym okresie spłaty, która jest dość wysoka i często trudna do zaakceptowania. Rata stała jest droższa, ale łatwiej pogodzić się z jej wysokością, która jest niższa. Czy brać kredyt hipoteczny w złotówkach czy w walucie obcej? Zasadą naczelną przy kredytach długoterminowych jest pożyczanie pieniędzy w walucie w której się zarabia. Należy pamiętać o tym, że jest to kredyt długoterminowy i chociaż w momencie jego zawierania wzięcie go w walucie obcej może być korzystniejsze, to w czasie jego spłaty warunki mogą się zmienić na niekorzystne i wówczas pojawią się problemy. Jaka jest wysokość prowizji od udzielonego kredytu? Niektóre banki zarabiają nie tylko na marży, ale życzą sobie również jednorazowej opłaty za sam fakt udzielenia kredytu. Jest to opłata najczęściej wyrażana w procentach od sumy udzielonego kredytu, np. Dlatego też powinno się przeliczać wszystkie dodatkowe opłaty na konkretnych sumach, a nie na procentach, gdyż otrzymujemy wówczas rzeczywistą sumę o jaką wzrasta wartość udzielonego kredytu. Czy warto wcześniej spłacić kredyt? Wszystko zależy od opłacalności tej opcji i o tym należy się dowiedzieć przed podpisaniem umowy kredytowej.