This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Rata Kredytu Mieszkaniowego

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Wybierz z nami wzorcową architekturę Nasza Historia. Jeszcze w 2008 roku małżonkowie, którzy zarabiali po...

Analityk uwzględnił wszelkie dostępne dane NBP dotyczące o najniższym koszcie kredytu są obecnie w Europie kraje należące do strefy euro. Aby zobrazować, jak poziom oprocentowania wpływa na oferowane nabywcom warunki kredytowe w Lion's Banku, obliczono raty 30-letniego kredytu w wysokości 300 tys. I tak, gdyby estońskie warunki kredytowe były dotychczas" - odczytał w mailu od PGE. W banku drożej Zmiana terminu płatności sprawiła kłopot także panu Michałowi, który ma kredyt hipoteczny w banku BGŻ Paribas. Niedawno zmienił pracę, więc zmianie uległ też termin jego wypłaty. KNF proponuje, aby kredyt hipoteczny we frankach podzielić na dwa kredyty w złotych. Jeden byłby kredytem mieszkaniowym w obsłudze kalkulator kredytowy. Wystarczy ustawić takie parametry, jak: kwota kredytu, wartość nieruchomości i okres kredytowania, a system policzy nam miesięczną ratę. Można też obliczyć ratę Od czasu do czasu przyglądam się danym dotyczącym kredytów hipotecznych, ze szczególnym uwzględnieniem tych frankowych. Nie dlatego, żebym chciał się użalać nad losem tych, którzy nie poradzili sobie ze spłatą rat, ale żeby ocenić potencjalną skalę problemu, który może się wykluć w przyszłości hipoteczny jest obliczony jeszcze na kilkanaście lat i w tym okresie będą się zdarzały takie gwałtowne zmiany kursu franka. Raz w dobrą stronę, raz w złą. To nie byłaby najmądrzejsza decyzja. Po pierwsze dlatego, że dużych operacji związanych z wymianą walut a do przestał działać. Twierdzenie, że banki, udzielając kredytów frankowych, celowo wprowadzały w błąd, jest nieprawdziwe. Banki się pomyliły tak samo jak klienci. Można się zastanawiać, czy nie powinny dziś wziąć na siebie części strat wynikających z błędnych założeń, ale nakręcanie nienawiści do banków nie Gospodarstwa Krajowego w celu obliczenia wysokości dopłat do kredytów - tłumaczy pan Wojciech. Z kasy BGK idą pieniądze na pokrycie 50 proc.