This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Bank 24 Pl

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


W BIK-u za ok. A w przypadku zgubienia dowodu osobistego wchodzimy do jakiejkolwiek placówki banku...

Rozwój swojej działalności Weź kredyt dla Profesjonalistów. Nie wymagamy wkładu własnego oraz biznes planu. Wypełnij formularz -skontaktujemy się z Tobą! Otwórz konto szczegóły » zamknij Konto Maklerskie nr 1 na rynku! Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie był do niedawna przykładem olbrzymiego potencjału leżącego w bankowości spółdzielczej. Z roku na rok otwierał coraz to nowe oddziały w całym kraju, chwalił się coraz większą liczbą klientów i coraz większymi depozytami. Bank sponsorował lokalne wydarzenia i drużyny sportowe. Rozmachem coraz bardziej przypominał duży bank komercyjny. Jednak za fasadą pasma sukcesów kryły się ryzykowne, a nawet niezgodne z bankowymi regulacjami działania w polityce kredytowej. Sporządzony przez departament audytu wewnętrznego raport jasno wskazywał, że nastąpiła koncentracja udzielonych kredytów u powiązanych ze sobą podmiotów. Dodatkowo, mimo że jedna firma z grupy kapitałowej nie spłacała zaciągniętej pożyczki, to bank lekką ręką dawał kolejne kredyty innym, powiązanym kapitałowo i osobowo. To jaskrawe zagrożenie stabilności finansowej. Taki też raport przedstawiono szefom SK Banku Wołomin. Zarząd nakazał natychmiastowe zniszczenie tych dokumentów. I tak też się stało. Zachowały się jednak wersje robocze. Zawierały dokładnie te same informacje. Pod koniec kwietnia ktoś przekazał te dokumenty warszawskim śledczym. W rękach prokuratury i CBA znalazły się dokładne wyliczenia i zestawienia, które pokazywały nie tylko, że udzielano bezprawnie kredytów podmiotom powiązanym, lecz także, że szefostwo SK Banku miało pełną wiedzę o tym procederze i aprobowało takie działania. Na efekty nie trzeba było długo czekać.