Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Pożyczka A Podatek

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Kasa fiskalna a sprzedaż na festynie Sprzedaż towarów na festynach może wiązać się z obowiązkiem...

Pożyczek mogą udzielać nie tylko przedsiębiorcy, ale także osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej w tym zakresie osoby prywatne. Mogą one zawierać umowy pożyczki z innymi osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej lub też z przedsiębiorcami. Strony umowy zwykle wiedzą o tym, że z tytułu zawartej umowy istnieje obowiązek zapłaty podatku od czynności cywilnoprawnych PCC. Rzadko jednak mają świadomość tego, iż w przypadku, gdy z umowy wynika obowiązek zapłaty odsetek od pożyczki, wówczas powstają również skutki w podatku dochodowym od osób fizycznych. Pożyczka udzielona przez osobę prywatną innej osobie fizycznej lub przedsiębiorcy jest opodatkowana podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Ustawa z dnia 9 września 2000 r. Są one enumeratywnie wymienione w art. W przypadku, gdy umowa pożyczki podlegać będzie opodatkowaniu, obowiązek podatkowy powstanie z chwilą dokonania czynności cywilnoprawnej, tj. Ciąży on na biorącym pożyczkę. Pożyczkobiorca ma obowiązek wypełnienia deklaracji PCC-3 oraz wpłaty należnego podatku w terminie 14 dni od zawarcia umowy. W tym miejscu podkreślić jednak należy, że w przypadku, gdy pożyczkodawcą jest wspólnik spółki osobowej, zaś pożyczkobiorcą ta spółka, wówczas... DOSTĘP DO PEŁNEJ TREŚCI SERWISU WWW. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego. Otrzymujesz całkowicie bezpłatny stały dostęp do wielu informacji, między innymi do:Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem »© TaxNet spółka z o. Młyńska 13A, 43-100 Tychy, REGON: 277463136, NIP: 646-25-04-471, bezpłatna infolinia: 800-706-818, tel. VAT z tytułu importu22. Podatek od czynności cywilnoprawnych PCC Pożyczka udzielona przez osobę prywatną innej osobie fizycznej lub przedsiębiorcy jest opodatkowana podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Przed wakacjami — co warto wiedzieć o podatkach, cle i wartościach dewizowychCzy przechowanie pieniędzy podlega PCC?