This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Przewalutowanie Kredytu Z Franka Na Złotówki

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Tylko mial pecha bo wtedy dalej spadala. W koncu ostatnia rata byla brana przy kursie...

TO BARDZO DOBRY POMYSŁ!!!!!! Ale przewalutowania nie zrobią, banki pójdą wtedy do sądu i wygrają. Gdyby chcieli to zrobić ustawowo to jedynie poprzez pośrednika, czyli np BGK, gdzie każdy frankowicz mógłby mieć swoje subkonto, miałby przeliczony kredyt w CHF na PLN zgodnie z warunkami jakie w tym czasie panowały na rynku dla kredytów w PLN. Oczywiście wiązało by się to z dopłatą na początku. Wtedy "frankowicz" płaci raty do BGK wg nowego harmonogramu a BGK spłaca zgodnie z harmonogramem w CHF. Na koniec po 30 latach wychodzi czy Polska dołożyła do interesu jak frank pójdzie pow 4,5 czy zarobiła jeżeli frank spadnie np do 1,5 - bo tak też może się zdarzyć. Żeby się nie okazało za 10 lat jak przejdziemy na EUR albo jak CHF poleci na 1,5 PLN że nagle frankowicze chcą wrócić do starych umów. Coś w tym może być z prawdy. Jeśli rzeczywiście jest tak, że różnice kursowe nie były niczym realnym zabezpieczane, albo zabezpieczane tylko w ułamku całych różnic kursowych. Na logikę, od kiedy kurs franka był wyższy niż w dniu podpisania kredytu, to po co bank miał się zabezpieczać, skoro widział że to już czyste przyszłe zyski? Myślę że zabezpieczał się tylko gdy CHF spadał, gdy zaczął rosnąć przestał i tylko zacierał rączki na przyszłe zyski z narastających różnic kursowych. Stąd krzyki banków "o stratach" są ich wymysłem. Jak przewalutują, to żadnych strat nie poniosą. Stracą tylko to co mogłyby wyciagnąć od frankowców w przyszłości. Być może podobnie łamały przepisy jak ich koledzy z Ameryki, bo przecież takie zabezpieczenia coś tam kosztują, a po co je robić gdy klient zaciągnął kredyt po 2 zł, a kurs wynosi 3 zł lub więcej. I żadnego realnego ryzyka że spadnie poniżej 2 zł? Te straty to nie byłyby straty. Wykreślono by dwie pozycje w bilansie, a potem zarabiano by więcej na marży. I jeszcze bonus za wyrównanie odsetek, bo przecież nie spreadu, do złotówkowych.