This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyty Hipoteczne

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Mieszkania na wynajem wkrótce przestaną się opłacać! W ostatnim czasie na popularności zyskuje w Polsce...

Wybierz wszystkie Wyczysć wybórUwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza. W głównej mierze opierają się one na zabezpieczeniu pieniężnym w postaci jakiejś hipoteki — większość banków obecnie akceptuje każdą ich formę. Kredyty hipoteczne są udzielane w szczególności na budowę lub remont swojego domu, mieszkania, na zakup działki budowlanej lub kamienicy a także na innego rodzaju potrzeby. Trzeba przy tym pamiętać, że duża ilość banków pieniądze z kredytu przelewa od razu na konto wykonawcy w przypadku remontów lub konto sprzedającego w przypadku zakupu. Takie rozwiązanie jest korzystne dla kredytobiorcy, który nie musi się już martwić zbędnymi formalnościami. Kredyty hipoteczne zwykle sięgają dość wysokich sum, dlatego przed ich udzieleniem pracownik banku z pewnością obejrzy nieruchomość poddawaną pod hipotekę w celu dokonania jej wyceny. Dopiero wtedy bank zdecyduje, czy udzieli nam kredytu i na jaką maksymalną kwotę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kredytów hipotecznych. Oferta dostępna również w rządowym programie Rodzina na Swoim. Oferta dostępna już od dochodu w wysokości 3200 zł netto. Jeśli już rozpocząłeś budowę domu bank zapewni refinansowanie wcześniejszych wydatków. Karencja w spłacie, nawet do 30 miesięcy pozwoli Ci na swobodne zarządzanie Twoimi domowymi finansami. Jeśli Twoje marzenia o własnym mieszkaniu lub domu dla swojej rodziny były w nieosiągalnej sferze, z kredytem BPH twoje plany mogą w tej chwili nabrać realnych kształtów. Kredyt hipoteczny PKO BP to kredyt który wybiera co trzeci kredytobiorca W Polsce. Bezpłatne rozpatrzenie wniosku jest niewątplikiwe dodatkowym atutem oferty. Skontaktuj się z doradcą banku a przedstawi Ci on ofertę na miarę Twoich potrzeb. Twoje plany o zakupie mieszkania lub domu możesz zrealizować już teraz. Dlatego też Alior Bank obniżył cenę kredytu hipotecznego.