This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyty Unijne

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Dominikańska 9 Warszawa, ul. Nowy Świat 64 Warszawa I, ul. Fredry 8 Warszawa II, ul....

Osoby i firmy z obszarów wiejskich i małych miast mogą ubiegać się w 2016 roku o dofinansowanie dla małych firm w wyskokości nawet 300 000 zł w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich: Dla osób i firmy z obszarów miejskich przygotowano dotacje na biznes w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Dotacje na utworzenie firmy w wysokości 22 600 zł można pozyskać z Regionalnych Programów Operacyjnych poprzez instytucje, które otrzymały środki na przeprowadzenie naborów. Dofinansowanie dla firm w 2016 roku oferują również Fundusze private equity, Fundusze pożyczkowe i inne. Dolnośląskie Podkarpackie Kujawsko-pomorskie Podlaskie Lubelskie Pomorskie Lubuskie Śląskie Łódzkie Świętokrzyskie Małopolskie Warminsko-mazurskie Mazowieckie Wielkopolskie Opolskie Zachodniopomorskie. Dotacje z Unii Europejskiej są wielką szansą dla przedsiębiorców. Ale droga do unijnych pieniędzy wcale nie jest łatwa. Czy firmie może pomóc bank? Na to pytanie odpowiada Anna Teryks-Kłopocka, Menedżer ds. Produktów Kredytowych z Alior Banku. Banki pomagają firmom w pozyskaniu dotacji w różnorodny sposób. Przede wszystkim współfinansują projekty unijne, udzielając kredytów na inwestycje, zarówno te innowacyjne, badawczo - rozwojowe, jak i turystyczne czy środowiskowe. W tym przypadku banki finansują wkład własny, wydatki niekwalifikowane projektów i nawet całość inwestycji, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zgodnie z regułami pozyskiwania środków z Unii Europejskiej kredyt bankowy zasadniczo nie jest obligatoryjny. Jednak każdy beneficjent starający się o dotacje powinien wykazać instytucji publicznej oceniającej wnioski, że posiada środki na sfinansowanie całej inwestycji. Kredyt zaś jest jednym z najbardziej powszechnych instrumentów finansowania projektów. Warto wspomnieć, że wniosek o dotacje zwiększy swoje szanse podczas oceny, jeżeli beneficjent wykaże w nim, że ze środków własnych sfinansuje znaczną część inwestycji. Z punktu widzenia instytucji oceniającej projekty wkład własny to również kredyty bankowe.