This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Ratalny Definicja

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Ja mam wpłaty na konto większe niż kilka tys. Bo jestem zarejestrowany jako bezrobotny i...

Szeroką ofertą ubezpieczeń kredytów dysponuje aktualnie największe towarzystwo ubezpieczeń w Polsce - PZU S. Dedykowane jest one dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji osiągających roczny przychód na poziomie co najmniej 15. Zawierając ubezpieczenie dla sektora MŚP istnieje możliwość:PZU oferuje również wsparcie w procesie windykacji należności. Kolejnym towarzystwem posiadającym ciekawą ofertę ubezpieczeń kredytów jest TU Europa S. Towarzystwo to specjalizuje się w ubezpieczeniach dedykowanych sektorowi finansowemu, ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń kredytów. Ubezpieczenie to jest częstym wymogiem banku wobec kredytobiorcy zapisanym w umowie kredytowej. Zawarcie ubezpieczenia następuje w momencie podpisania umowy pomiędzy bankiem ubezpieczający i TU Europa ubezpieczyciel na wniosek kredytobiorcy ubezpieczony. Ochroną ubezpieczeniową objęty jest kredytobiorca na wypadek utraty pracy. Jeżeli taka sytuacja miałaby miejsce, TU Europa zobowiązane będzie spłacać kolejne raty kredytu suma ubezpieczenia zgodnie z umową kredytową przez cały czas ustalony w ubezpieczeniu okres ubezpieczenia. Zawierając ubezpieczenie, bank chroni się przed ryzykiem nieregulowania płatności kredytowych przez kredytobiorcę osoby fizyczne. Ryzyko braku spłaty kredytu zostaje przeniesione z banku na TU, zatem w razie zajścia takiej sytuacji bank otrzyma środki finansowe od TU Europa. Zawarcie tego typu ubezpieczenia wpływa na podniesienie jakości portfela kredytowego banku oraz ogranicza koszty windykacji niespłacanych długów. Ubezpieczenie dostosowywane jest każdorazowo do potrzeb banku, dzięki czemu składkę ustala się po analizie procedur kredytowych oraz portfela kredytowego. TU Europa obejmuje również ochroną ubezpieczeniową kredyty w rachunku bieżącym właścicieli gospodarstw rolnych. Ubezpieczenie, którego adresatem są banki, zabezpiecza spłatę kredytów w rachunku bieżącym udzielonych na zakup środków rolniczych, płatności lub refinansowanie pozostałych kredytów. Ubezpieczenie zaczyna działać w momencie uruchomienia kredytu do czasu wpisu hipoteki do księgi wieczystej, czyli ustanowienia zabezpieczenia kredytu na nieruchomości. Od kilkunastu lat na polskim rynku finansowym działa Euler Hermes - towarzystwo specjalizujące się w ubezpieczeniach należności. W sierpniu 1996 r. Od tamtej pory Euler Hermes stał się jednym ze znaczących graczy na rynku ubezpieczeń należności. Ochroną ubezpieczeniową objęte są należności sprzedawcy od klientów posiadających siedzibę w kraju UE, USA, Kanady oraz Nowej Zelandii.